Szukasz dodatkowego zarobku? Oto kilka ciekawych propozycji pracy bez kontaktu fizycznego z drugą osobą

Niezależnie od twoich zdolności czy wolnego czasu, internet oferuje dużo możliwości zdalnej pracy oraz form oszczędności, w wielu przypadkach bez wychodzenia z domu. Oto kilka z nich:

 • Rakuten – darmowe karty podarunkowe – robiąc zakupy online skorzystaj ze strony Rakuten. Kupując przez ich stronę otrzymasz zwroty gotówki, darmowe karty podarunkowe, oraz specjalne piątkowe oferty zniżkowe.

 • Ibotta – to bezpłatna aplikacja, która oferuje zwrot gotówki za korzystanie z ich aplikacji podczas robienia zakupów i płacenia za nie za pośrednictwem  aplikacji Ibotta.

 • Fiverr – masz zdolności w pisaniu, usługach biznesowych, muzyce, stylu życia? Sprzedaj to na Fiverr. Na tej stronie możesz zaoferować odpłatną pomoc innym w każdej dziedzinie życia.

 • Zaoferuj korepetycje – jesteś orłem z matematyki, biologii czy innych przedmiotów zaoferuj swoje usługi na stronach takich jak tutor.com. skooli.com i tutorme.com.

 • Zostań wirtualnym asystentem – praca obejmuje wszystko od sprawdzania wiadomości e-mail i planowania podróży, po wyszukiwanie informacji w Internecie i podstawowe czynności biurowe. Najlepsi w tej branży zarabiają po 1000 USD za godzinę. Tak, 1000 USD. Jak zostać wirtualnym asystentem? Złóż swoją ofertę na stronach zirtual.com lub upwork.com.

 • Zaopiekuj się czworonogiem – wiele osób poszukuje „pet sitters”. Strona internetowa care.com, łączy opiekunów zwierząt domowych i osoby poszukujące opieki nad ich pupilami.

 • Zarabiaj online – załóż bloga, stronę internetową, etc. Najpopularniejsze tematy blogów to podróże, gotowanie, finanse, zdrowie i technologia. Bloga możesz założyć już za parę dolarów.

 • Wynajmij swoje auto – dwie popularne strony: getaround.com i turo.com oferują właścicielom aut wynajęcie ich aut. Możesz udostępnić swojego pick-upa, samochód osobowy, sportowy a nawet ciężarówkę. Umieszczenie auta na stronie zajmuje około 10 minut i jest bezpłatne – bez opłat rejestracyjnych i miesięcznych.

 • Wprowadzanie danych – strona clickworker.com oferuje podstawowe prace biurowe polegające na wprowadzaniu danych, przetwarzania danych i wyszukiwaniu informacji.

 • Testowanie stron internetowych i aplikacji – zostań „testerem” usertesting.com. Możesz zarobić do 60 USD za jeden test. Wystarczy odwiedzić stronę internetową lub aplikację i wykonać czynności wskazane przez usertesting. I gotowe.

 • Zarabiaj na prowadzeniu zdrowego trybu życia – aplikacja zdrowotna AchieveMint daje ci punkty za monitorowanie i wprowadzanie danych związanych z twoim zdrowym trybem życia. Dostajesz punkty na przykład za ilość wykonanych kroków, prowadzenie rejestru tego co zjadłeś danego dnia lub przeprowadzanie ankiet zdrowotnych. Zdobyte punkty można wymienić na gotówkę lub karty upominkowe Amazon. Za każde 10 000 punktów zarabiasz 10 USD i nie ma limitu wysokości zarobków.

  AchieveMint łączy się z aplikacjami fitness, z których już korzystasz, takimi jak Fitbit, RunKeeper, Healthkit i MyFitnessPal. Możesz zdobyć 10 punktów za rejestrację w AchieveMint i podłączenie aplikacji.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię