Trump krytykuje demokratów za restrykcje związane z koronawirusem

Pixabay

Prezydent Donald Trump zarzucił gubernatorom z Partii Demokratycznej, że ze względów politycznych utrzymują daleko idące restrykcje związane z koronawirusem.

Amerykański prezydent przekonuje, że jego rząd dobrze radzi sobie z epidemią a liczba infekcji szybko spada. Podczas wiecu wyborczego w Pensylwanii Donald Trump dał do zrozumienia, że demokraci przykładają zbyt wielka wagę do danych dotyczących epidemii.

„Covid-19, Covid-19 słyszymy na okrągło. A co z gospodarką, co z miejscami pracy, co z innymi rzeczami, które musimy robić” – mówił amerykański prezydent.

Donald Trump wyraził przekonanie, że ograniczenia w normalnym funkcjonowaniu wielu stanów utrzymywane są ze względów politycznych przez gubernatorów z partii demokratycznej.

„To co dzieje się w Nowym Jorku jest straszne. Pensylwania jest zamknięta, Michigan też. To są demokratyczne stany. I wiecie co się stanie? Dzień po wyborach ogłoszą, że wszystko otwierają bo oni robią to ze względów politycznych” – mówił prezydent USA do setek zwolenników, którzy przyszli na wiec prezydenta w miejscowości Latrobe.

Donald Trump poinformował, że w tej chwili trzy szczepionki są w finałowej fazie testów klinicznych.

IAR

Prezydent chce pozbawić niektóre miasta funduszy federalnych

Koniec z finansowaniem przemysłu aborcyjnego

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię