11- latek zastrzelił się podczas lekcji online

1
2516
Candle, candle light composition different rituals.

11-letni chłopiec poniósł śmierć, po tym jak postrzelił się podczas lekcji prowadzonej w trybie zdalnym. Do tragedii doszło w Kalifornii.

Śledczy podali, że było to samobójstwo. Chłopiec został znaleziony z raną postrzałową głowy w swoim domu, w Woodbridge, około godziny 11 przed południem. W budynku, w innym pokoju była jego siostra, która również uczestniczyła w zajęciach zdalnych. Dziewczynka znalazła brata, zaalarmowała swoją nauczycielkę i pobiegła do domu sąsiada po pomoc.

Funkcjonariusze policji udali się do domu po otrzymaniu kilku telefonów informujących o tym, że ktoś został postrzelony. Chłopiec został przewieziony do szpitala. Niestety zmarł w szpitalu na skutek poniesionych ran.

Czytaj również: Jak wygląda karta szczepień na Covid -19 ? Otrzymają ją wszyscy

Jego tożsamość nie jest znana, w raporcie nie znalazła się również informacja o tym jak chłopiec zdobył broń. Wiadomo, że uczył się w szóstej klasie w Szkole Podstawowej Woodbridge. Jak podje NBC15 z informacji szeryfa wynika, że podczas wystrzału broni kamera i mikrofon były wyłączone.  

“Nasze myśli są z rodziną dotkniętą tą straszną tragedią” – napisała w mediach społecznościowych kuratorka Cathy Nichols-Washer.

AL

https://amerykapopolsku.com/2020/12/04/jessie-white-przedluza-zamkniecie-oddzialow-secretary-of-state/

 

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię