Kosmici mają umowę z rządem USA. Donald Trump wie, że są wśród nas

„Kosmici są wśród nas” – przekazał profesor Haim Eshed, były szef izraelskiego programu bezpieczeństwa kosmicznego przez prawie 30 lat i emerytowany generał. O całej sprawie podobno wie sam Donald Trump.

„Federacja galaktyczna czeka, aż ludzie osiągną etap, w którym zrozumiemy… czym jest przestrzeń i statki kosmiczne” – powiedział Haim Eshed, były szef izraelskiego ministerstwa obrony kosmicznej.

Profesor uważa, że Ziemianie mieli kontakt z istotami pozaziemskimi z „galaktycznej federacji”. Nie wiadomo czym do końca ona być, ale termin ten był już używany w pracach science fiction, w tym w telewizyjnym serialu „Doctor Who”.  „Niezidentyfikowane obiekty latające poprosiły, aby nie informować, że są na ziemi, ludzkość nie jest jeszcze gotowa” – powiedział Haim Eshed w wywiadzie dla izraelskiej gazety Yediot Aharonot.

Czytaj również: Czy Donald Trump może ułaskawić samego siebie?

Szanowany profesor i emerytowany generał, twierdzi, że zostały podpisane umowy o współpracy między gatunkami, w tym „podziemna baza w głębinach Marsa”, gdzie znajdują się amerykańscy astronauci i przedstawiciele obcych. „Istnieje porozumienie między rządem Stanów Zjednoczonych, a obcymi. Podpisali z nami umowę na przeprowadzenie eksperymentów” 

Eshed dodał, że prezydent Donald Trump wie o istnieniu istot pozaziemskich i był „na skraju ujawnienia” informacji, jednak został poproszony o zachowanie milczenia, aby zapobiec „masowej histerii”.

Biały Dom i urzędnicy izraelscy nie skomentowali jeszcze doniesień. Sue Gough, rzecznik prasowy Pentagonu, odmówiła komentarza. Z kolei rzeczniczka NASA powiedziała, że jednym z kluczowych celów agencji jest poszukiwanie życia we wszechświecie, ale nie znalazła jeszcze oznak życia pozaziemskiego. „Chociaż nie znaleźliśmy jeszcze oznak życia pozaziemskiego, NASA bada układ słoneczny i nie tylko, aby pomóc nam odpowiedzieć na pytanie, czy jesteśmy sami we wszechświecie

Z kolei były szef izraelskiego ministerstwa obrony kosmicznej wyjawił, że „czekali do dziś, aż ludzkość się rozwinie i osiągnie etap, w którym ogólnie zrozumiemy, czym jest przestrzeń i statki kosmiczne”

AL

źrodło: Abcnews.com

Odrzucono pozwy o unieważnienie głosowania w Georgii i Michigan

Czy Trump może ułaskawić samego siebie ?

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię