UFO na Hawajach? “Leciało bardzo szybko i spadło do oceanu”

0
1114
Ufo na Hawajach

We wtorek na Hawajach zauważono niezidentyfikowany obiekt latający. Wzbudził taką sensację, że w jego obserwację została zaangażowana Federalna Administracja Lotnicza (FAA)

Jasnoniebieski, świecący, podłużny obiekt latający został zauważony na wyspie Oahu. Agenci Federalnej Administracji Lotniczej (FAA) potwierdzają, że otrzymywali od policji raporty o UFO, gdyż zaniepokojeni mieszkańcy zgłaszali niecodzienną obserwacje pod numer 911.

Wszyscy świadkowie potwierdzili, że widzieli duży niebieski obiekt, który spadł z nieba i wpadł do oceanu. Jest wiele materiałów wideo, a także świadkowie którzy potwierdzają, że rzeczywiście pojawił się na niebie.

Czytaj rownież: Posiadacze tych wiz jeszcze długo nie wjadą na terytorium USA

“Popatrzyłam w niebo i natychmiast zadzwoniłam do męża i moich bliskich. Byłam roztrzęsiona. Pytałam, czy widzą to, co ja. Wszyscy odpowiedzieli, że tak. Nie mam pojęcia, co to było. Ten obiekt przemieszczał się bardzo szybko” – powiedziała Mistina Sape w wywiadzie dla lokalnej stacji. Sape, która nigdy nie wierzyła w UFO, przyznała, że jasnoniebieski obiekt zaintrygował ją do tego stopnia, że wskoczyła do samochodu i pojechał w jego stronę. Jednak zaledwie trzy mile dalej spadło dodo oceanu. Rozbiło się o wodę, nie wydając żadnego dźwięku. Kobieta przekazała , że było “większe niż słup telefoniczny” i przemieszczało się z dużą prędkością.

Sape i jej mąż zaalarmowali policję. Kiedy oficerowie przybyli na miejsce wszyscy zauważyli drugie światło na niebie. “Było białe i mniejsze, leciało  w tym samym kierunku co niebieski objekt”

Polecamy: Trump żąda “znalezienia” głosów, by odwrócić wynik wyborów. Wyciekło nagranie

FAA poinformowało, że tego dnia żaden samolot nie zniknął z radaru, wcześniej też nie było żadnych zgłoszeń o zaginionych samolotach. Co warte podkreślenia, UFO to niekoniecznie kosmici. Jest to skrót od “unidentified flying object”, co oznacza “niezidentyfikowany obiekt latający”, czyli niedający się zidentyfikować jako żaden znany nam pojazd ani wyjaśnić żadnym ze znanych zjawisk atmosferycznych.

AL

źrodło : Abc  News

Chicagowscy nauczyciele odmówili powrotu do klas. Zajęcia prowadzili … na mrozie

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię