Do piątku darmowe zwiedzanie Shedd Aquarium!

envato

Jedno z najbardziej rozpoznawalnych oceanariów w Stanach Zjednoczonych, chicagowskie Shedd Aquarium po dwóch miesiącach przerwy spowodowanej wzrostem zachorowań na COVID-19 proponuje w następnym tygodniu zwiedzanie ich obiektu za darmo.

Aby skorzystać z tej jakże intratnej oferty, która będzie obowiązywać od 22 do 26 lutego należy być mieszkańcem naszego stanu. Niestety w związku z panującą pandemią COVID-19, odwiedziny Shedd Aquarium odbędą się pod kątem bezpieczeństwa zwiedzających. Każda z osób będzie musiała nosić maseczkę ochronną twarzy, przestrzegać dystansu społecznego a na dodatek chodzić po obiekcie po specjalnie wyznaczonych trasach.

W bilety należy zaopatrzyć się z wcześniejszym wyprzedzeniem drogą internetową na stronie www.sheddaquarium.org lub zamówić pod numerem telefonu 312-939-2438. Przy ich odbiorze należy przedstawić dowód tożsamości potwierdzający aktualny adres zamieszkania. Pomimo, że bilety są za darmo, podczas internetowej transakcji będziemy musieli uiścić 3 dolarową opłatę manipulacyjną.

Dla wszystkich osób, którzy nie będą mogli odwiedzić Shedd Aquarium w nadchodzącym tygodniu, oceanarium proponuje darmowe zwiedzanie obiektu na początku października.

Więcej informacji na stronie www.sheddaquarium.org

JR

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię