Nagrody dla zaszczepionych przeciw COVID-19? Takie rzeczy tylko w Ameryce!

Coraz więcej firm oferuje zniżki i gratisowe oferty dla osób, które przyjęły szczepionkę przeciw koronawirusowi. Oto kilka z nich:

1. Krispy Kreme

Dla zaszczepionych firma Krispy Kreme oferuje darmowe pączki. Codziennie od tearz aż do końca maja możesz otrzymać jeden darmowy oryginalny glazurowany pączek – original glazed donut, jeśli pokażesz kartę szczepień.

2. Uber

Uber oferuje bezpłatne przejazdy na umówione wizyty na szczepienie w sklepach Walgreens. Inicjatywa jest częścią programu mającego na celu zapewnienie do 10 milionów bezpłatnych lub zniżkowych przejazdów dla tych, którzy potrzebują pomocy w dotarciu do i ze szczepień.

3. Lyft

Firma Lyft nawiązała współpracę z CVS, YMCA i innymi punktami szczepionkowymi w celu zapewnienia bezpłatnych przejazdów na wizyty na szczepienia dla osób potrzebujących. Przejazdy są koordynowane przez organizacje non-profit.

4. Staples

Firma Staples oferuje utrzymanie karty szczepień w jak najlepszej formie poprzez darmowe laminowanie kart. Oferta jest ważna tylko do 3 kwietnia.

5. Drop

Jeśli udostępnisz selfie ze szczepienia na Instagramie, aplikacja Drop przekaże na twoje konto aplikacji od 20 do 50 USD w punktach, które będziesz mógł wymienić na kupno produktów w wielu miejscach, w tym w Amazon i Starbucks. Wrzucając zdjęcie ze szczepień pamiętaj aby użyć hashtagu #DropCovid i otagować firmę @JoinDrop.

6. John Hancock

Jeśli masz wykupione ubezpieczenie na życie za pośrednictwem firmy John Hancock, upewnij się, że bierzesz udział w programie nagród Vitality. Uczestnicy tego programu, którzy otrzymają szczepionki na COVID-19, otrzymają od firmy 400 punktów. Punkty te mogą być przeznaczone na zniżki na podróże, sprzedaż detaliczną, jedzenie i odzież fitness.

7. Zniżki w lokalnych restauracjach

Niektóre restauracje zaczynają oferować zniżki dla zaszczepionych osób.

  • Browar Market Garden – oferuje 10-centowe piwo.
  • Oak and Reel – oferuje zaszczepionym klientom 50% zniżki.
  • Village Tap – ten bar w Chicago oferuje kartę podarunkową o wartości 10 USD dla pierwszych 1000 klientów, którzy okażą dowód szczepienia.

8. Wakacyjny wypoczynek

Bab Al Shams Desert Resort, luksusowy obiekt wypoczynkowy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, oferuje 25% zniżki dla zaszczepionych klientów oraz kolejne 25% zniżki na kilka lokali gastronomicznych.

9. Darmowa marihuana

Mint Dispensary – znajdująca się w Arizonie w miastach Tempe, Phoenix i Mesa Mint Dispensary oferuje jedną darmową jadalną dawkę marihuany po okazaniu karty szczepień.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię