Wodnik – Horoskop na 2022

Wodnik

Gdybyś myślał, że rozpoczniesz rok 2022 z mnóstwem elektryzującej energii, być może nadszedł czas, aby przeformułować tę wizję, Wodniku, ponieważ pierwsze kilka tygodni może być nieco sennych. Społeczna Wenus będzie wsteczna w twojej strefie duchowości do 29 stycznia, zachęcając cię do przeniesienia uwagi ze spraw zewnętrznych na bardziej uzdrawiającą pracę nad sobą i czas solo, a od 14 stycznia do 3 lutego, posłaniec Merkury cofa się w twoim znaku, organizując okres, który polega na dbaniu o swój obraz siebie i wyjaśnianiu twoich osobistych celów i tego, jak planujesz je zaprezentować się światu.

Kiedy już to wszystko zrozumiesz, możesz skierować swoje najbardziej innowacyjne pomysły do finansów, dzięki szczęśliwemu Jowiszowi spędzającemu czas w twoim sektorze pieniężnym przez większość roku. Konkretnie 12 kwietnia planeta fortuny łączy się z rozmarzonym Neptunem, inspirując cię do zapłonięcia wyobraźnią. Można znaleźć w nim eteryczny, ekscytujący ton, który ustępuje miejsca jeszcze bardziej kreatywnym propozycjom zwiększającym przepływy pieniężne. Zasadniczo, gotowość do zaryzykowania czegoś, co początkowo nie wydaje się praktyczne – ale to rezonuje z twoimi artystycznymi impulsami – może się opłacić w tym roku.

 

30 kwietnia pierwsze zaćmienie Słońca w roku przypada w twojej strefie domowej, wymagając głębokiej medytacji nad starymi ranami i fundamentami twojego życia, które mogą być przeznaczone do remontu. Następnie, 15 maja przynosi pierwsze zaćmienie Księżyca w twojej strefie kariery, które będzie wymagało od ciebie przyjęcia zmian w dążeniu do sukcesu. Tematy te powtarzają się ponownie 25 października i 8 listopada, wspierając zdolność do rozwijania poczucia skupienia zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię