Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

W maju nastąpi retrogradacja Merkurego, kolejne zaćmienie oraz imprezowy sezon Bliźniąt. Zanim zaczniesz się stresować, wiedz, że maj przynosi również błogosławieństwa w sprawach miłosnych i zawodowych, jesteś wystarczająco twardy, aby przetrwać.

Kiedy w poniedziałek 2 maja Wenus, bogini miłości, piękna i pieniędzy, wkracza w sferę dzielnego Barana wszyscy czujemy się zachęceni do szczerego i bezpośredniego wyrażania naszych uczuć dotyczących partnera. Jesteś za stary, by grać w gry, bez względu na to, jaki jest twój znak.

Wykorzystaj ten czas, aby być szczerym w swoich uczuciach i pragnieniach. Merkury wkracza w retrogradację w swoim znaku domowym Bliźniąt we wtorek 10 maja. Ponieważ może to źle wpłynąć komunikację przez następne kilka tygodni, jest to kolejny powód, aby na początku miesiąca przerwać wszelkie ważne rozmowy w związkach i w miarę możliwości – w życiu zawodowym.

Kiedy we wtorek 10 maja szczęśliwa planeta Jowisz zamieni się w pewnego siebie Barana, wszyscy otrzymają zastrzyk mocy gwiazd. Jowisz rządzi wzrostem i dobrobytem. Kiedy jest pod wpływem odważnego Barana, możesz potwierdzić swoje potrzeby i pragnienia zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym, nawet jeśli Merkury jest w retrogradacji. I tak długo, jak odbywa się to z pewnością siebie, a nie arogancją, twoje wysiłki powinny zostać właściwie nagrodzone.

 

Nawet jeśli życie wydaje się być płynną żeglugą, rozważ pozostanie i odprężenie się w weekend w niedzielę 15 maja, kiedy to nastąpi pełnia księżyca i jego zaćmienie w intensywnym Skorpionie. Unikaj kłótni, staraj się odpuścić, a weekend wykorzystaj na troskę o siebie i nadrabianie zaległości w wypoczynku. Sezon Bliźniąt rozpoczyna się w piątek 20 maja. Bliźnięta to dusza towarzystwa, przygotuj się na więcej zaproszeń towarzyskich i wiele imprez. Chociaż jest to idealny czas na spotkania z przyjaciółmi, pamiętaj, że pandemia wciąż trwa, nadal przestrzegaj zasad bezpieczeństwa i zawsze zostań w domu, jeśli nie czujesz się dobrze. Kiedy planeta myśliwska Mars wejdzie we wtorek 24 maja w swój znak domowy Barana poczujesz się komfortowo i pewny siebie.

Kiedy Wenus wejdzie w swój domowy znak zmysłowego Byka w sobotę 28 maja, wszystkie znaki otrzymują błogosławieństwo w miłości. Oczywiście wygląda to inaczej dla każdego, w zależności od znaku i statusu związku. Zaufaj, że niezależnie od tego, czy w końcu opuszczasz toksyczny związek, czy wybierasz się na pierwszą randkę, jesteś silny, godny, a gwiazdy wspierają Cię. Poniedziałek, 30 maja.

Baran

Maj zaczyna się seksownym początkiem, kiedy romantyczna planeta Wenus wkracza na twój znak. Wenus nie jest jednak jedyną planetą wykonującą ruchy na twoją korzyść. Kiedy szczęśliwy Jowisz również wejdzie w sferę Barana, nadejdą jeszcze bardziej słodkie czasy. Możesz być bardzo pochłonięty towarzyskimi spotkaniami i intrygującymi randkami. Kiedy nadejdzie zaćmienia księżyca uważnie obserwuj swoje zdrowie, pracuj przede wszystkim nad nadmiarem stresu.

Byk

W czasie zaćmienia intensywnie pracuj nad zachowaniem spokoju i ograniczaniem dramatyzowania w swoim życiu osobistym i miłosnym. Zadbaj przede wszystkim o siebie, nawet wtedy, kiedy miałoby to oznaczać czas spędzony w samotności. Cierpliwie oczekuj zaproszeń na różnego rodzaju spotkania -zarówno te we dwoje jak i w szerszym gronie. Miesiąc ten rozpocznie się i zakończy dla ciebie słodką nutą miłości i uniesień w życiu seksualnym.

Bliźnięta

Twój sezon zaczyna się w tym miesiącu, oznacza to, że najwyższy czas urządzić imprezę. Na drodze jest kilka wybojów, takich jak retrogradacja Merkurego i nieprzewidywalne zaćmienie w połowie miesiąca, ale ty jesteś teraz gwiazdą. Zaproś przyjaciół, starych znajomych, powspominajcie stare dobre czasy. Nie bój się również zawalczyć o miłość. Miesiąc ten będzie szczególnie owocny w miłosne uniesienia dla samotnych dotąd bliźniąt.

Rak

Maj będzie dla ciebie sezonem niepokojów – głównie dzięki wpływowi Skorpiona. Jeśli przetrwasz niepowodzenia, które mogą objawić się w życiu osobistym lub zawodowym spotka cię passa dobrych wiadomości. Pamiętaj, że prawdziwą siłą są twoje emocje. Jeżeli potrafisz zmysłowo przekuć swoje uczucia w coś owocującego, na przykład namiętny seks – może on przekuć się na twoje sukcesy osobiste i zawodowe.

Lew

Jeśli musisz odbyć w tym miesiącu jakieś ważne rozmowy najpierw opracuj je z pomocą terapeuty i zapisz swoje główne punkty rozmów. Dzięki retrogradacji Merkurego i zaćmieniu Księżyca w paranoidalnym Skorpionie, osiągnięcie celu nie będzie tak łatwe jak zwykle. Ponieważ jesteś dumnym lwem, może być ci trudno słuchać. Słuchanie jednak w tym miesiącu jest dla ciebie kluczem do sukcesu – wsłuchaj się w potrzeby swojego partnera, miej pewność, że przyniesie to radość o obfitość twojemu życiu miłosnemu.

Panna

Twoja rządząca planeta Merkury rozpoczyna w tym miesiącu jedną ze swoich niesławnych retrogradacji. Jeśli chodzi o seks i wszelkie przyjemności, maj jest dla ciebie świetnym miesiącem, więc powinieneś być w stanie z łatwością osiągnąć to co zamierzasz. W połowie miesiąca jest stresujące zaćmienie, ale jeśli spędzisz na nadrabianiu zaległości z bliskimi przyjaciółmi, nikłe są szanse, że w ogóle je dostrzeżesz.

Waga

W tym miesiącu mamy retrogradację Merkurego, może to poprawić komunikację w twoim związku, pod warunkiem, że oboje dążycie do wspólnego celu. Dzięki ruchom z Jowisza, najszczęśliwszej planety na niebie, twoje życie miłosne obsypie cię niemal bajkowym pyłem, dzięki czemu nawet nie przejmiesz się dramatycznym zaćmieniem, które powinno przynieść ci gorący seks. Zapomnij o życiu zawodowym, ciesz się przyjemnością.

Skorpion

Maj będzie dla ciebie ciekawym miesiącem. Zadbaj o zmianę wizerunku – nowa fryzura, nowy makijaż, a może nowe ubrania – wybór zależy od ciebie. Zadbaj również o ludzi, których kochasz, nie zapomnij o przyjaciołach. W życiu zawodowym czeka cię trudny okres, być może będziesz zmuszony do zmiany pracy – nie przejmuj się jednak, po każdej burzy wstaje słońce.

Strzelec

W tym miesiącu powinieneś przede wszystkim zadbać o siebie. Jesteś głośnym i charyzmatycznym znakiem, ale kiedy jesteś pod wpływem stresu, nie jesteś już sobą, sytuacji nie poprawi także zaćmienie w Skorpionie przez które wszyscy znajdą się na krawędzi. Zafunduj sobie przyjemności – seks-zabawki, dużo snu, odstresowujące kąpiele. Maj zakończy się dla Ciebie epicko romantyczną nutą.

Koziorożec

Maj rozpoczyna się obfitością, wnosząc szansę i optymizm w Twoje życie zawodowe. Spodziewaj się podwyżki lub awansu. w tym miesiącu nie ucierpi również twoje życie osobiste i miłosne. Czeka Cię co najmniej kilka spotkań w miłym towarzystwie. Single mają szanse na poznanie kogoś wyjątkowego, być może nawet swojej drugiej połówki. Jeżeli skupisz się na tym co ważne maj zakończy się dla ciebie miłosnymi uniesieniami i przyjemnościami.

 

Wodnik

W maju wiele czasu spędzisz z przyjaciółmi. Odpuść w tym miesiącu obowiązki i napięcie związane z pracą, daj sobie czas na frywolną zabawę i odpoczynek – jest to jedyne rozwiązanie aby uniknąć przytłoczenia. Maj będzie dla ciebie ważny również w sferze miłosnej, oczekuj pozytywnych przemian, które nadejdą wraz z końcem miesiąca.

Ryby

Początek miesiąca rozpoczniesz z dobrym humorem, który będzie towarzyszył ci przez cały miesiąc. Podczas gdy inne znaki również będą radzić sobie z zaćmieniem słońca, ty tryskać będziesz pozytywną energią, która będzie solidnym wsparciem dla twojej rodziny, przyjaciół i znajomych. Pamiętaj aby odpowiednia wykorzystać tę energię – znajdź czas na spotkania z najbliższymi, okaż wsparcie tym, którzy go potrzebują, nie zapomnij również o odpoczynku.

Horoskop na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

 

 

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię