Włamali się do domu za 8 mln dolarów i urządzili imprezę na kilkaset osób

fot. YouTube

Właściciele wartego 8 milionów dolarów domu wakacyjnego w sennej i bezpiecznej dotąd okolicy Soult Walton na Florydzie usiłują się otrząsnać z szoku wywołanego włamaniem i imprezą zorganizowaną w ich domu.

W nocy z piątku na sobotę setki nastolatków włamało się do rezydencji wartej 8 mln dolarów i urządziło dziką imprezę. Jak donosi biuro szeryfa, funkcjonariusze przeczesują media społecznościowe w celu zidentyfikowania biorących w imprezie młodych ludzi.

„Funkcjonariusze pollicji zostali wezwani w nocy z piątku na sobotę na Blackwater Street z powodu głośnej imprezy domowej. Na miejscu zastali ponad 200 osób” – powiedział Corey Dobridnia z biura szeryfa powiatu Walton.

 

„Impreza na taką ilość osób jest niezgodna z prawem, ale wejście do domu na imprezę podczas gdy właściciele nie mają o tym pojęcia – to jest włamanie” – dodał Dobridnia.

Co gorsza, dom był wystawiony na sprzedaż. Zgodnie z ogłoszeniem umieszczonym na Zillow, dom jest wyceniany na prawie 8 milionów dolarów. Właściciele domu nie zgodzili się wystąpić przed kamerą, ale powiedzieli, że oprócz zniszczeń i skradzionych przedmiotów doszło do naruszenia prywatności, a tego wycenić się nie da.

Według ustaleń biura szeryfa, impreza była reklamowana w mediach społecznościowych od poniedziałku. „Zaproszenie na imprezę było reklamowane przez cały tydzień. Jak na razie nie wiadomo kto zorganizował imprezę oraz to skąd przestępcy mieli informacje o tym, że dom będzie pusty.”

Alicja z Krainy Czarów? Internauci wiedzą lepiej jak ma żyć

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię