Corona Beer otwiera własną markową wyspę

W przyszłym roku Corona Beer planuje otworzyć własną wyspę u wybrzeży Kolumbii. W ten sposób ma nadzieję pomóc swoim klientom odłączyć się od elektroniki i ponownie połączyć się z naturą.

„Jako marka, która jest tak głęboko związana z naturą, chcieliśmy oddać szacunek i uczcić środowisko naturalne, które dostarcza nasze w 100% naturalne składniki”, napisał w oświadczeniu wiceprezes firmy Felipe Ambra. „Mamy nadzieję, że goście ponownie zakochają się w naturze i odzyskają energię, by stać się lepszymi obywatelami świata w swoich społecznościach”.

Corona Beer będzie oferować tygodniowe wakacje na wyspie w formie all-inclusive. Cały pobyt będzie opierał się na świadomej konsumpcji lokalnie uprawianych produktów, relaksujących plaż i wspaniałej błękitnej wodzie i zrównoważonym życiu. Goście będą mieszkać w prywatnych bungalowach i zostaną zaproszeni do udziału w zajęciach jogi, sesjach obserwacji gwiazd, medytacjach z przewodnikiem oraz będą mogli spędzić czas na farmie, na której uprawiana będzie żywność przez nich konsumowana podczas ich pobytu.

Ambra dodaje, że dotarcie na wyspę nie będzie łatwe. Aby spędzić tygodniowe wakacje na Corona Beer Island trzeba będzie wygrać pobyt w konkursie. Szczegóły konkursu nie zostały jeszcze dopracowane, ale na pobyt będą kwalifikować się mieszkańcy Argentyny, Kanady, Chile, Brazylii, Paragwaju, Gwatemali, Kolumbii, Ekwadoru, RPA i Dominikany.

Osoby spoza tych krajów będą mogły wziąć udział w licytacji pobytu, który będzie uprawniał do podróży osobę licytującą wraz z dziewięcioma osobami towarzyszącymi. Dochody z aukcji zasilają Oceanic Global, organizację non-profit, której celem jest ochrona oceanów. CharityBuzz szacuje wartość podróży na około 50 000 USD.

„Wyspa Corona jest zupełnie nowym pomysłem. Nie przypomina niczego, co do tej pory zrobiliśmy”, dodaje globalny wiceprezes Corony. „Teraz bardziej niż kiedykolwiek ludzie mają potrzebę bezpiecznego ponownego kontaktu z otoczeniem. Zapraszamy ludzi z całego świata, aby spotkali się i połączyli edukację z odpowiedzialną turystyką”.

Spragnieni spędzenia unikalnego czasu na łonie natury z piwem Corona mogą wziąć udział w licytacji na stronie https://www.charitybuzz.com/catalog_items/auction-5-night-all-inclusive-stay-on-corona-island-off-2339300

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię