Darmowy McDonald’s do końca życia. Skusilibyście się?

Wielbiciele szybkiego, taniego jedzenia będą zachwyceni. Sieć Fast foodów McDonald, znana od lata na całym świecie oferuje możliwość, o której wie niewielu. Sieć może wydać Złotą McKartę, która upoważnia do darmowego, dożywotniego korzystania z restauracji. Kuszące?

Marketingowe działania sieci od lat przyciągają rzesze wiernych fanów. Bonifikarty, kupony promocyjne, czy kody z aplikacji to codzienność zjadaczy fast-foodów z tej popularnej sieciówki.

 

McGold Card, czyli Złota McKarta, do niedawna przeznaczona była tylko dla nielicznego grona VIP-ów i celebrytów. Szczęśliwym jej posiadaczem jest, między innymi Bill Gates. Dzisiaj otrzymać ją może każdy, choć nie jest to proste. Jednak motywacja dla niektórych i zapewnienie sobie do końca życia darmowych hamburgerów, może być bardzo silną motywacją.

Aby zostać uhonorowanym, tą wyjątkową kartą należy zostać lokalnym superbohaterem. O przyznaniu takiej nagrody decyduje nie sieć, ale właściciele franczyz w swoich społecznościach lokalnych.

 

W jakich sytuacjach i kto otrzymał dotąd taki prezent?  Właśnie w ten sposób został nagrodzony Charles Ramsey w 2013 roku. Jak donosi portal Genialne, mężczyzna porzucił swoją kanapkę podczas wizyty w restauracji i bez wahania ruszył na pomoc trzem kobietom, które próbowano uprowadzić. W nagrodę za okazaną pomoc i swoją odwagę, został nagrodzony przez właściciela restauracji w Ohio, w której doszło do zdarzenia, Złotą Kartą. Inna amerykańska placówka w ten sposób postanowiła uhonorować swoją wierną klientkę. Złota Karta była prezentem na 100 urodziny niejakiej Nadine Baum.

Jak dotąd żaden Polak nie otrzymał tak wyjątkowego prezentu. Zakasujmy zatem rękawy i do dzieła!

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię