Donald Trump wraca do gry? Jak najbardziej! Tym razem w zupełnie innej roli

Screen Shot YouTube Donald Trump

Były prezydent Donald Trump podpisał umowę na komentowanie sobotniej imprezy bokserskiej. Jego syn Donald Trump Jr. dołączy do niego w Hard Rock Hotel & Casino w Hollywood na Florydzie.

W 20. rocznicę ataków terrorystycznych Donald Trump będzie gospodarzem i komentatorem meczu bokserskiego wagi ciężkiej Triller Fight Club pomiędzy Evanderem Holyfieldem i Vitorem Belfortem.

„Kocham wspaniałych wojowników i wspaniałe walki. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć zarówno ten sobotni wieczór, jak i podzielić się swoimi przemyśleniami na ringu. Nie będziesz chciał przegapić tego wyjątkowego wydarzenia”, powiedział Donald Trump Senior.

Donald Trump i jego syn będą komentować nie tylko główną walkę wieczoru między Evander Holyfield a Vitorem Belfortem, ale również dwie przed walki: Anderson Silva-Tito Ortiz i David Haye -Joe Fournier.

Głowna walka miała odbyć się między Belfortem i Oscarem De La Hoya. De La Hoya musiał wycofać się z walki ze względu na pozytywny wynik testu na COVID-19. W walce zastąpi go 58-letni były mistrz wagi ciężkiej Holyfield.

75-letni Trump jest weteranem sportu bokserkiego. W latach 80. i 90. gościł wiele meczów bokserskich w swoich kasynach w Atlantic City w stanie New Jersey.

Widzowie będą mieli możliwość zakupu głównego programu telewizyjnego lub „gamecastu” Trumpa za 49,99 USD na FITE.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię