Gates, Soros i Rockefeller odpowiedzialni za wybuch pandemii? Zaskakujący wyrok sądu….

Gates, Soros i fot.Wikipedia/Rockefeller odpowiedzialni za wybuch pandemii?

Jeden z sądów w Peru wydał zaskakujący dokument, który głosi, że pandemia koronawirusa został wywołana przez „światową elitę przestępczą”. Jej częścią mają być tacy milionerzy jak George Soros, rodzina Rockefellerów i biznesmen Bill Gates.

Sąd prowincji Chincha i Pisco stwierdził, że „Covid-19 powstał z inspiracji elit przestępczych kontrolujących świat, paraliżując działalność niemal wszystkich państw świata”– cytuje portal polsatnews, na podstawie informacji przkazanych przez peruwiańskie media.

Sąd w którego skład wchodzą sędziowie Tito Gallegos, Luis Leguía i Tony Changaray, są przekonani, że epidemia ma zbyt „nieprzewidywalny” charakter. „Żaden rząd na świecie, ani osoba fizyczna nie może stwierdzić, że pandemia ma „przewidywalny” przebieg , z wyjątkiem twórców nowego porządku świata takich jak Bill Gates, Soros, Rockefeller, itp” – głosi początek dokumentu zamieszczonego na peruwiańskim portalu LP. Napisano również, że osób odpowiedzialnych za wybuch pandemii mogło być więcej.

 

Jak przekazał portal polsatnews.pl, rada sądownicza Peru sprawdza, czy dokument wydany przez sąd i zawierający oskarżenia w sprawie wywołania pandemii COVID-19 jest zgodny z prawem.

Teorie spiskowe o milionerach i nowym porządku świata – informujące, że koronawirus „został stworzony przez światową elitę” od jakiegoś czasu krążą po internecie. Należy jednak pamiętać, WHO już w maju zeszłego roku poinformowała, że wirus przeniósł się na człowieka ze zwierząt. Nie został  stworzony w laboratorium.

AL

źródło: Polsatnews, pledgetimes.com

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię