Kolejny produkt Trader Joe’s wycofany ze sprzedaży z powodu zanieczyszczeń

produkt

W ciągu ostatnich pięciu tygodni Trader Joe’s wycofał zupy, ciasteczka i falafel ze sprzedaży. Kolejny wycofywany produkt ze sprzedaży to krakersy.

Wieloziarniste krakersy – Trader Joe’s Multigrain Crackers with Sunflower and Flax Seeds, mogą zawierać „obce ciała”. Jak dodają przedstawiciele sieci sklepów obce ciała to kawałki metalu, które mogą znajdować się w niektórych opakowaniach krakersów.

Krakersy, które mogą być zanieczyszczone metalem mają numer SKU 76156 oraz są opieczętowane data ważności od 1 do 5 marca 2024 roku.

W oświadczeniu przedstawiciele napisali, że „jak dotąd nie zgłoszono żadnych obrażeń, a wszystkie produkty, których potencjalnie dotyczył problem, zostały już wycofane ze sprzedaży i zniszczone”.

Produkt Trader Joe’s wycofany ze sprzedaży

Trader Joe’s prosi wszystkich klientów, którzy kupili wieloziarniste krakersy z nasionami słonecznika i lnu, aby sprawdzili numer SKU na pudełkach oraz datę ważności.

Jeśli produkty przez nich posiadanych  stanowi część wycofania, przedstawiciele uczulają, aby kliencie takich krakersów nie spożywali: „Namawiamy do wyrzucenia produktu lub zwrócenia go dowolnemu sklepowi Trader Joe’s w celu uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy”.

Klienci, którzy mają pytania, mogą kontaktować się z Działem Obsługi Klienta Trader Joe pod numerem (626) 599-3817 [od poniedziałku do piątku, od 6:00 do 18:00 czasu pacyficznego lub wysłać zapytanie https://www.traderjoes.com/home/contact-us/product-feedback

Sklepy z najlepszą polityką zwrotu towarów

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię