Nowa strona internetowa Donalda Trumpa

Były prezydent uruchomił swoją oficjalną stronę internetową. 45office.com ma umożliwić kontakt Tumpowi z jego zwolennikami. Dzięki witrynie były prezydent będzie kontynuował swoją kampanię „America first”.

Biuro Donalda J. Trumpa jest zobowiązane do zachowania wspaniałego dziedzictwa administracji Trumpa, a jednocześnie do kontynuowania programu America First. Poprzez zaangażowanie obywatelskie i aktywizm publiczny Biuro Donalda J. Trumpa będzie dążyć do informowania, edukowania i inspirowania Amerykanów ze wszystkich środowisk, którzy starają się zbudować naprawdę wspaniałą amerykańską przyszłość. Dzięki temu urzędowi prezydent Trump pozostanie niestrudzonym orędownikiem ciężko pracujących mężczyzn i kobiet naszego wielkiego kraju – oraz ich prawa do bezpiecznego, godnego życia, dobrobytu i pokoju.- czytamy na głównej stronie 

Na 45office.com znajduję się podsumowanie prezydentury Trumpa, wymienione są głównie same osiągnięcia – jaki podaje witryna „najbardziej niezwykłego ruchu politycznego w historii”. Wśród nich znalazły się: bezpieczeństwo energetyczne i graniczne, wzmocnienie NATO i innych międzynarodowych sojuszy, a także odpowiedź na pandemię koronawirusa. Na stronie jest też sporo zdjęć Trumpa i jego małżonki.

 

Nie znajdziemy tam jednak żadnej wzmianki o skandalach, dochodzeniach korupcyjnych, dwóch impeachmentach czy atakach na instytucje demokratyczne podczas jego prezydentury – piszę agencja Reutera.

AL

źródło: Reuters

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię