Oświadczenie w sprawie tragicznej śmierci Jacka Rudnickiego

Szanowni Państwo,

Przez ostatnie ponad 20 lat pracowaliśmy razem nad i przy organizacji różnych działań na rzecz naszego środowiska. Tym razem pisze w najbardziej tragicznej sprawie która spotkała moja Rodzine. Nasz Syn Jacek, zmarł zastrzelony w śródmieściu Chicago. Dochodzenie jest w toku i mam nadzieję wyjaśni przyczyny śmierci Jacka. To nie zdejmie z nas tragedii i bólu który przyzywamy z Zona, Córka i cala Rodzina jako rownież Przyjaciółmi z całego świata, których dane nam było poznać przez całe nasze polskie i amerykańskie życie.

Msza żałobna odbędzie się w Bazylice pod wezwaniem Sw. Jacka, 363 36 W Wolfram, w sobotę o godz. 11tej.

Nie jesteśmy w stanie wyrażać wystarczajaco podziękowań dla wszystkich którzy łączą się z nami w żalu.

Prosimy jednak o uszanowanie naszej prywatności.

Dziękujemy,

Joanna i Marek Rudnicki

 

FAMILY STATEMENT Re. Jacek D. Rudnicki tragic death

With tremendous sadness in our hearts, we announce the tragic loss of our son, Jacek Rudnicki.  Jacek was fatally shot in central Chicago on Sunday, February 6th.   We request that our privacy and grief be respected during this difficult time.   We fully support the Chicago Police Department in their investigation of this incident.  The family welcomes donations to the Chicago Police Memorial Foundation as an expression of sympathy instead of flowers.

Z wielkim smutkiem w naszym sercach informujemy że nasz syn, Jacek Rudnicki, 44, zmarł tragicznie 6-ego lutego zastrzelony w centrum Chicago. Wspieramy Chicago Police Department w śledztwie dotyczącym tego wypadku.   Bardzo prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym okresie żalu po stracie Jacka i możliwość wsparcia Chicago Police Memorial Foundation.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię