Pamiętacie Gadu-Gadu? Czy podbije rynek w nowej odsłonie?

Gadu-Gadu powraca w nowej formie, która może zaskoczyć użytkowników. Ten kultowy w Polsce komunikator internetowy zostanie uruchomiony jako aplikacja pomagająca w komunikacji małym firmom. Jak się bowiem okazuje, to w nich właśnie  komunikator jest dość chętnie używany.

Nowa wersja Gadu-Gadu jest rozwijana przez polską firmę Fintecom i ma zadebiutować w maju 2023 roku. Będzie miała nowoczesny design oraz będzie dostępna na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.

Nowe oblicze tej popularnej usługi komunikacyjnej to dobra wiadomość dla wielu osób, które korzystały z Gadu-Gadu w przeszłości. Usługa ta słynęła z prostego i przyjaznego użytkownikowi interfejsu, który ułatwiał komunikowanie się z rodziną i przyjaciółmi, teraz spowoduje że komunikowanie wewnątrz małych firm stanie się dziecinnie proste.

Do końca roku ma pojawić się specjalna, przystępna cenowo aplikacja która ma ułatwić kontakt z klientami, oddziałami firmy i pracownikami.

Ogólnie rzecz biorąc, nowa wersja Gadu-Gadu zapowiada się jako ciekawa aktualizacja popularnego komunikatora. Będzie interesujące zobaczyć, jak użytkownicy zareagują na nowe funkcje i design, gdy pojawi się w maju 2023 roku.

Ten gadżet sprawi, że podróżowanie będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię