Praca marzeń – płacą za odpoczywanie w motelach retro

Jedna z amerykańskich firm zajmujących się rezerwacją pokoi hotelowych oferuje pensję w wysokości 5000 dolarów. Dodatkowo można otrzymać 10 000 dolarów zwrotu kosztów podróży.

Tę małą fortunę może zgarnąć śmiałek, który podejmie się sprawdzenia i udokumentowania działania 10 najlepszych retro moteli przy plaży w Stanach Zjednoczonych.

 

Osoba do której trafi stypendium, otrzyma pełne wyposażenie niezbędne do testowania. Znajdą się w nim, między innymi:

• stylizowany na zabytkowy sprzęt plażowy
• radioodbiornik zasilany energią słoneczną
• parasole
• aparat fotograficzny – oryginalny Polaroid

Akcja jest częścią kampanii promocyjnej zachęcającej turystów do odwiedzania amerykańskich moteli retro.

„W dzisiejszych czasach podróżujący, planując letnie wyjazdy, zazwyczaj szukają hoteli i kurortów all-inclusive. Ale nasz Retro Beach Motelier chce udowodnić, że motele przy plaży mogą być równie luksusowe. Te ponadczasowe motele są nie tylko niedrogie, ale też przeniosą plażowiczów w czasie – dosłownie i w przenośni – by naprawdę wyłączyć się i zrelaksować” – przekazała w komunikacie prasowym Melissa Dohmen, rzeczniczka Hotels.com, firmy organizującej akcję.

 

Na obowiązkowej trasie wynajętego turysty znajdzie się 10 ośrodków położonych w USA. Wśród The Pearl Hotel w San Diego w Kalifornii i Vagabond Hotel w Miami na Florydzie – miejsca nie tylko z wystrojem, ale i menu w stylu lat 50. ubiegłego wieku. Kryterium wyboru lokali leżących na trasie dokonano za pomocą opinii gości. Szansę żeby znaleźć się w rankingu mieli tylko najlepsi.

Chętni do aplikowania na stanowisko doskonale opłacanego wczasowicza muszą wypełnić stosowny formularz w internecie. Czasu zostało niewiele, bo termin mija już 5 sierpnia. Żeby mieć szansę na otrzymanie zlecenia, trzeba mieć ukończone 21 lat, podać swoje dane personalne i odpowiedzieć na pytania związane w wakacyjnym wypoczynkiem, a nawet podróżami w przeszłość.

👇

Aplikacja 

MT

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię