Premiery grudnia 2022 – dla wielbicieli romansów

Jaki jest uniwersalny prezent pod choinkę? Oczywiście książka! Szczególnie ta pachnąca nowością, o szeleszczących obiecująco kartkach.

W grudniu czeka na mole książkowe wiele wartych uwagi nowości wydawniczych. Przedstawiamy niektóre z nich.

1. „Nie zakocham się!” – Alex Light

Akurat! Tak może myśleć tylko siedemnastolatka.  Ale czy na pewno? Czasem pozornie absurdalne decyzje młodych ludzi i próby ukrywania prawdy, kryją głębokie rany.  Jakie? Trzeba przeczytać, żeby się tego dowiedzieć.

2. Droga do serca Ronana – Melanie Moreland

Historia jednego z trojaczków w kolejnej książce z serii „Dziedzictwo”.  Zawikłana historia miłosna z głęboką tajemnicą w tle. Czy kiedy prawda wyjdzie na jaw, wszystko nadal będzie takie samo?

3. „Burn the Hell. Runda czwarta” – Katarzyna Barlińska

Dorastanie boli. Czasem nie tylko dorastającego, o czym przekonają się czytelnicy, wraz z główną bohaterką. Co sie dzieje, kiedy pierwsza miłość odsłania nieuleczalne rany obiektu pierwszych westchnień?

4. „Jego własność” – Ludka Skrzydlewska

Subtelna sztuka, czy mocna powieść gangsterska? A może połączenie obu gatunków? Porywy serca bardziej przypominają tu porywy namiętności, a definicja miłości staje pod znakiem zapytania. Uczucie, czy chęć posiadania?

5. „Kłamiesz, kochanie” – Meghan March

Kolejna część serii „Sekrety i namiętności”, również brutalna i mroczna jak poprzednie. Nie mają tu czego szukać miłośnicy subtelnych romansów w barwach pasteli. Mocno, czasem ciężko, aż duszno od namiętności.

MT

10 książek poprawiających nastrój

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię