Prezes Beyond Meat odgryzł nos innemu mężczyźnie

Być może, nie byłoby w takiej informacji niczego szczególnego, gdyby nie fakt, że Beyond Meat to jeden z największych producentów żywności roślinnej, a  sam prezes jest weganinem.

Można tu usprawiedliwiać szefa, że jednak diety nie naruszył – nos odgryzł, ale przecież nie zjadł.  Tymczasem, jak się okazuje, krewkiego prezesa poniosły sportowe emocje.

 

Po sobotnim meczu futbolu amerykańskiego między drużynami uniwersyteckimi Missouri State i Arkansas Razorbacks na parkingu w pobliżu stadionu doszło do sprzeczki, która zakończyła się krwawo.

Jeden z widzów miał po meczu zahaczyć swoim autem o oponę samochodu, który prowadził Doug Ramsey, 53-letni szef Beyond Meat wściekł się do tego stopnia, że groził winowajcy śmiercią, po czym rzucił się na niego i … odgryzł mu kawałek nosa.

Firma Beyond Meat 20 września poinformowała o zawieszeniu swojego prezesa, Douga Ramseya w obowiązkach. Mężczyzna pracował jako szef przedsiębiorstwa od grudnia 2021 roku.

 

Akcje spółki spadły w tym roku o 73%, obniżając rynkową wycenę firmy do 1,09 mld dolarów. Jeszcze trzy lata temu jej wartość oceniano na 13,4 mld dolarów.

Incydent, do którego doszło po meczu zapewne nie pomoże firmie stanąć na nogi.

MT

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię