Szatański rollercoaster w Six Flags Great America. Przejedziesz się?

Amatorzy mocnych wrażeń mogą zacierać ręce. Latem w Six Flags Great America w podchicagowskim Gurnee wystartuje nowa kolejka górska. To Maxx Force, który rozpędzi się do 78 mph w zaledwie dwie sekundy! 

To będzie najszybszy rollercoaster w północnej części Stanów Zjednoczonych. Na stronie parku rozrywki pojawiła się animowana zapowiedź szalonej przejażdżki kolejką Maxx Force.

Konstruktorzy rollercoastera obiecują potężną dawkę adrenaliny. Każdy, kto zdecyduje się na przejażdżkę nową kolejką górską, poczuje się jak podczas startu rakiety kosmicznej. Według zapowiedzi Maxx Force ma wystartować w okamgnieniu i w niespełna dwie sekundy osiągnąć zawrotną prędkość 78 mph. Ale to jeszcze nie wszystko.
Szatański Maxx Force będzie rollercoasterem z przynajmniej pięcioma inwersjami, czyli w trakcie przejażdżki co najmniej pięć razy kolejka wywróci nas do góry nogami. W dodatku wagoniki mają być stylizowane na bolidy Formuły 1.
Maxx Force będzie 17. rollercoasterem w podchicagowskim parku rozrywki. A wszystkich, którzy stęsknili się za Six Flags Great America uprzejmie informujemy, że park będzie otwarty w świąteczny weekend od 19 do 21 kwietnia. Po szczegóły kliknijcie tu.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię