Trafili najwyższą wygraną w historii. Zdradzili na co wydadzą pieniądze

Każdy z nas chciałby wygrać wielkie pieniądze w loterii aby móc spełnić marzenia swoje i najbliższych. Fantazjujemy na temat tego co moglibyśmy kupić i gdzie pojechać za wygraną.

Szansę na urzeczywistnienie swoich pragnień otrzymała para z Wielkiej Brytanii, która w ubiegłym tygodniu rozbiła bank, wygrywając tym samym 184 mln funtów. Jest to zarazem najwyższa wygrana w historii loterii EuroMillions.

Małżonkowie Joe i Jess Thwaite mieszkają w Gloucester w zachodniej części Anglii. Jess, wraz z siostrą prowadzi salon fryzjerski. Jej mąż jest inżynierem sprzedaży. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci. Swój zwycięski los Lucky Dip puścili za pomocą aplikacji. Oboje zgodnie przyznali, iż nie spodziewali się że to właśnie oni będą zwycięzcami loterii.

 

Już następnego dnia, ku ich wielkiemu zaskoczeniu, otrzymali e-mail od organizatorów loterii, z informacją że to właśnie oni wygrali 184 mln funtów. Joe wyjawił że uczestniczy w grze wyłącznie wtedy, kiedy do wygrania są ogromne pieniądze. Natomiast Jess dodaje, że mąż przejął rolę jej zmarłego 7 lat temu ojca, który przez całe swoje życie brał udział w EuroMillions.

Podczas konferencji prasowej, państwo Thwaite zdradziło co zrobią z wygranymi pieniędzmi. Otóż mają oni zamiar spełnić marzenia na które wcześniej nie mogli sobie pozwolić. Pani Thwaite oznajmiła: “Mieliśmy tydzień, aby o tym wszystkim pomyśleć, a teraz mamy czas, aby przeżyć wiele przygód z rodziną i przyjaciółmi.”

Taka niebotyczna wygrana może zamieszać w głowie. Jednak para z Gloucester wydaje się twardo stąpać po ziemi. Nie zapominają o najbliższych, co jest bardzo szlachetnym gestem. Ten jeden szczęśliwy los odmienił ich życie. Dał szansę na realizację planów i otworzył drzwi do lepszego jutra w którym nie będą musieli martwić się o pieniądze.

Ponoć pieniądze szczęścia nie dają, ale pozwalają nam spełniać najskrytsze marzenia. Historia tej pary, z całą pewnością, jeszcze bardziej rozbudziła ludzkie fantazje o szybkim wzbogaceniu. Pamiętajmy więc że trzeba grać, aby móc wygrać.

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię