Tragiczny wypadek zabrał życie 7 osób, w tym pięciorga dzieci. Przyjaciele proszą o pomoc

Gdy umiera człowiek bliski, kochany powstaje ból i dręcząca pustka. Gdy odchodzi nagle – trudno wydobyć słowo.

Nieskończona jest ilość pytań które cisną się na usta na wieść o tragicznym wypadku który miał miejsce na autostradzie I-90 w niedzielę, 31 lipca w Hampshire w powiecie McHenry. Wypadku, który brutalnie zabrał życia 7 osób: 31-letniej Lauren Dobosz i pięciorga dzieci: dwóch 13-letnich dziewczynek, 7- i 6-letnich chłopców oraz 5 – letniej dziewczynki. Jedyny ocalały z katastrofy, 32-letni Thomas Dobosz, znajduje się w szpitalu w Loyola University Medical Center.

Wg ustaleń policji, tuż po 2.00 w nocy w niedzielę Thomas Dobosz podróżował w niebieskim vanie Chevy w kierunku zachodnim drogą I-90 w pobliżu Hampshire, gdy kierowca szarej Acury, 22-letnia Jennifer Fernandes z Carpentersville, nadjechała z przeciwnego kierunku i zderzyła się czołowo z pojazdem Dobosza. Oba samochody stanęły w płomieniach.

Przybyła na miejsce Policja znalazła martwą Jennifer Fernandes, a także wszystkich pasażerów Dobosza. Według zeznań sąsiadów, czworo z pięciorga dzieci znajdujących się w samochodzie było dziećmi Doboszów.

Współpracownicy Lauren Dobosz z Oriole Park Falcons ogłosili zbiórkę pieniędzy na pokrycie kosztów pogrzebu. Oto szczegóły zbiórki:

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię