Zaczęło się niewinnie – skończyło się regularną bitwą (VIDEO)

Fot. Twitter @austausch_info

Zdarzenie to miało miejsce na otwartym basenie w Berlinie w dzielnicy Steglitz. Dwie grupy zaczęły bitwę wodną plastikowymi pistoletami. Niestety bójka się zaostrzyła i interweniowała policja. Zatrzymano cztery osoby.

Sprzeczka odbyła się w niedzielę około godziny 16 na otwartym basenie w dzielnicy Steglitz w Berlinie. Według ustaleń dwie grupy czteroosobowa oraz dziesięcioosobowa zaczęły oblewać się wodą z pistoletów zabawkowych.

Niestety zabawa przerodziła się w konflikt, sprzeczki werbalne, a później fizyczne. Ochrona próbowała uspokoić agresywne grupy, niestety bezskutecznie.

 

W konflikcie zaczęły brać udział osoby postronne korzystające z basenu. Bójka przerodziła się w bijatykę z udziałem około stu osób. Wezwano policję, na miejsce przyjechało 13 policyjnych radiowozów. Policja rozdzieliła konfliktowe grupy i zatrzymała cztery osoby. Sprawcy całego zamieszania i bójki to dwóch Niemców w wieku 15 i 21 lat oraz Saudyjczyk lat 21 i Turek 23 lata.

Według ustaleń policji jeden z zatrzymanych został zaatakowany nożem przez nieznanego sprawcę. Do szpitala z urazem głowy i tułowia został zawieziony jeden z członków personelu basenowego, którego zaatakował jeden z zatrzymanych mężczyzn. Czasami niewinne zabawy mogą zakończyć się tragicznie. Najpierw zabawkowe pistolety, potem pięści, a nawet noże. Dzięki szybkiej reakcji ochrony i interwencji policyjnej bijatyka szybko się zakończyła.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię