Burger King zaprezentował projekt nowej restauracji w dobie COVID

Nadchodzi radykalna zmiana w wyglądzie restauracji Burger King. Projekt unowocześnionych restauracji jest zoptymalizowany pod kątem, jak to nazywa Burger King „świata COVID”.

W restauracjach przyszłości będą półki do odbioru bez kontaktu z pracownikami wcześniej zamówionych dań oraz miejsca parkingowe z punktami odbioru dań zamówionych za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Wirtualny film ukazujący projekt restauracji pokazuje nowoczesnego Burger Kinga ze zmniejszoną miejsc siedzących w głównej jadalni i większą ilością stołów na tarasie. Nowe restauracje będą miały kuchnię na piętrze, a jedzenie będzie wydawane przez przenośniki taśmowe, aby ograniczyć do minimum kontakt z pracownikami.

Unowocześnione restauracje Burger King będą również dużo mniejsze. Fizyczny ślad sklepu zmniejszy się o 60% w porównaniu z tradycyjnymi budynkami.

Zobaczcie sami:

W pierwszej kolejności restauracje przyszłości powstaną w Miami, Ameryce Łacińskiej i na Karaibach. Firma podała, że ​​pierwsze restauracje Burger King z nowym projektem zostaną zbudowane już w 2021 roku.

Rosja szerzy dezinformację na temat zdrowia psychicznego Joe Bidena

https://amerykapopolsku.com/2020/09/09/policjanci-postrzelili-13-latka-dziecko-cierpi-na-autyzm/

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię