Rak – Horoskop na 2022

Rak

Ponieważ księżyc jest twoim władcą, jesteś szczególnie wrażliwy na jego cykle, więc wiedząc, gdzie spadną dla ciebie zaćmienia Słońca i Księżyca, możesz otrzymać naprawdę pomocne informacje na temat nadchodzącego roku. A w tym roku na waszą strefę pracy i strefę wyrażania siebie i romansu będą miały wpływ te przełomowe wydarzenia 30 kwietnia, 15 maja, 25 października i 8 listopada. Krótko mówiąc, będziesz musiał zastanowić się nad ludźmi, którymi się otaczasz i kreatywną, serdeczną energią, którą wywierasz. Czy jesteś spełniony? Jeśli nie – jak to zmienić?

Każdy, kto zagłębi się w swoje astrologiczne badania, zauważy wzorce i motywy, które mają tendencję do obfitowania, i tak jest absolutnie w tym roku, ponieważ wszystkie cztery retrogradacje posłańca Merkurego uderzają w twoje strefy relacji. Pierwszy w strefie intymności, drugi w strefie duchowości, trzeci w strefie domowej i czwarty w strefie partnerstwa. Okresy te zapraszają cię do podróży do wnętrza siebie i leczenia starych ran, abyś mógł łatwiej budować satysfakcjonujące, zwiększające bezpieczeństwo fundamenty i więzi.

 

A ponieważ przynoszący fortunę Jowisz spędza większość roku – od 28 grudnia 2021 r. do 10 maja i od 28 października do 20 grudnia – w swoim domu wyższej nauki i przygody, będziesz miał prawie nienasyconą potrzebę wyjścia ze strefy komfortu, co może być nieco zaskakujące dla kogoś takiego jak ty. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się więcej podróżować, brać udział w zajęciach, które pozwolą Ci doskonalić istniejące lub nowe umiejętności, czy poznać ludzi spoza istniejącej sieci społecznościowej, otwierające oczy chwile zapewnią emocjonalną satysfakcję. A od 10 maja do 28 października ekspansywna planeta uderza w twoją strefę kariery, oferując zapowiedź uznania i szczęścia, których możesz się spodziewać na drodze do awansu zawodowego w 2023 roku.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię