Horoskop na kwiecień 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Kwiecień oznacza sezon Byka, potężną pełnię księżyca w Wadze i początek retrogradacji Plutona. Na świecie panuje stresujący bałagan, astrologicznie to stosunkowo chłodny miesiąc, bogaty w filozoficzne przemyślenia i pieniądze.

We wtorek, 5 kwietnia , pierwszy znaczący tranzyt ma miejsce, gdy romantyczna planeta Wenus wkracza na wrażliwe Ryby. W rezultacie w związkach wzrasta intymność i można zauważyć, że widzimy szklankę do połowy pełną, a nie do połowy pustą. Zwracanie uwagi na to, co kochamy w swoim partnerze, sympatii lub przyjaciołach, sprawia, że ​​kwiecień jest o wiele szczęśliwszy niż skupianie się na negatywach.

Kiedy w niedzielę 10 kwietnia planeta komunikacyjna Merkury wkroczy na Byka poczujesz potęgę ciszy. A więc nie tłummy swoich emocji, nie zachowujmy się też powściągliwie wobec swoich partnerów, pamiętając jednocześnie, że musisz się nauczyć, kiedy odpuścić. Tak więc następnym razem, gdy pokłócimy się z partnerem lub przyjacielem, zamiast zaogniać konflikt, spróbujmy wyciągnąć rękę do zgody – wszyscy poczują się wówczas szczęśliwsi.

 

W czwartek 14 kwietnia , kiedy Mars, bóg wojny, wkracza w emocjonalne Ryby. Nawet gdy stawiamy granice lub składamy obietnice, takie jak „nie zakochiwać się”, nasze ciała, umysły i gwiazdy mogą mieć inne elany wobec nas. Jednak podążając za postanowieniami z początku tego miesiąca, będziemy mogli cieszyć się większą intymnością w swoich związkach i znaleźć zdrowe sposoby wyrażania swojej miłości poprzez seks, jeżeli jesteśmy w długotrwałym związku.

Sobota 16 kwietnia przynosi pełnię księżyca w zalotnej Wadze. Chociaż ta lunacja może prowadzić do gorącego seksu, może również spowodować romantyczny dramat. Ponieważ odbywa się w weekend, uważaj, aby nie znaleźć się w mieście tylko na jedną noc, co może skończyć się łzami po zakrapianej imprezie. Żyj swoim życiem, rozważ odprężenie się w ten weekend, jeśli poziom stresu jest już wysoki.

19 kwietnia rozpoczyna się sezon zmysłowego Byka. Byk to luksusowy znak ziemi rządzony przez Wenus, planetę miłości, pieniędzy i obfitości. Kolejne tygodnie to idealne warunki do samoopieki, pysznych przekąsek i snu. Pamiętaj, aby być produktywnym i nie zapominać o odpoczynku.

Kiedy w piątek, 29 kwietnia rozmowny Merkury wprowadza się do swojego znaku domowego Bliźniąt, wyłania się nasz wewnętrzny motyl towarzyski. Każdy z nas zauważy, że rozmowy płyną spokojniej, a nasze umiejętności rozwiązywania problemów wyostrzają się. Uważaj jednak, żeby nie mówić za dużo i nie plotkować – zwłaszcza o swoich przyjaciołach. Tego dnia Pluton, planeta transformacji i władca podziemi, na pięć miesięcy wkracza w retrogradację. Ponieważ ta retrogradacja trwa tak długo, życie nie będzie gorączkowe, jak wtedy, gdy Merkury zacznie swój taniec do tyłu. Zamiast tego Pluton jest planetą odrodzenia, więc w zależności od znaku, przejdziesz wspaniałą metamorfozę w obszarze swojego życia.

Miesiąc zbliży się do końca w nowiu i zaćmieniu Słońca w Byku w sobotę 30 kwietnia. Astrologowie nazywają zaćmienia „kosmicznymi symbolami wieloznacznymi”, ponieważ mogą przynieść szybką i nagłą zmianę. Sezon Byka chce naszego wypoczynku, więc załóż coś wygodnego i unikaj chaosu zaćmienia. Warto zostać w domu, poczytać książkę lub obejrzeć ulubiony serial.

Baran

Twój sezon kończy się w tym miesiącu i musisz przekazać pochodnię na znak Byka. Nie martw się jednak, kiedy Wenus, bogini obfitości, wkracza w senne Ryby, gwiazdy chcą, żebyś zarobił trochę pieniędzy, więc jest co świętować. A jeśli ktoś jest ci winien pieniądze, kiedy twoja rządząca planeta, wojownik Mars, również wejdzie w Ryby, jesteś gotów stanąć w obronie swoich interesów. Co więcej, pełnia księżyca w Wadze zapewnia epicki seks i romans, z którego na pewno będziesz zadowolony.

Byk

To twój czas i to ty wykorzystasz go najlepiej. Szykują się spotkania ze znajomymi, na które będziesz zapraszany oraz, których będziesz organizatorem. Wielkie powodzenie czeka cię w kwestiach finansowych, możesz spodziewać się doceniania w pracy – być może szykuje się awans lub podwyżka. W tym miesiącu nie odmawiaj sobie przyjemności, rób to na co masz ochotę. Czeka Cię epicka przemiana życia seksualnego, która urzeczywistni Twoje fantazje.

 

Bliźnięta

W tym miesiącu musisz częściej rozmawiać o pieniądzach, niezależnie od tego, czy wspólnie z partnerem opracowujesz finanse, prosisz o podwyżkę, czy negocjujesz czynsz, spodziewaj się, że rozmowy finansowe ucichną. Warto porozmawiać z doradca finansowym i dokładnie zaplanować swój budżet. Pod koniec miesiąca możesz liczyć na obfitość w kwestii finansowej -jednak tylko wtedy, kiedy sam so to zadbasz. Miej oko na dramatyczne zaćmienie Słońca pod koniec miesiąca, ponieważ prognozy finansowe mogą nagle się zmaterializować.

Rak

Komunikacja płynie jak woda w twoim życiu miłosnym. Gwiazdy przypominają ci jednak, abyś walczył o swoje potrzeby w innych dziedzinach życia, takich jak życie zawodowe. Jeśli potrzebujesz więcej dni zdrowia psychicznego lub doświadczasz wypalenia, konieczne jest ustalenie granic. Pluton, planeta transformacji, wkracza w retrogradację na pięć miesięcy, począwszy od kwietnia. Kiedy się skończy, twoje życie miłosne będzie lepsze niż kiedykolwiek, więc te umiejętności komunikacyjne rzeczywiście działają. Wyjedź gdzieś gdzie czujesz się dobrze pod koniec kwietnia podczas chaotycznego zaćmienia słońca.

Lew

Kochasz uwagę i pławienie się w świetle reflektorów. W końcu rządzi tobą słońce. le lwy również potrzebują kocich drzemek. Kwiecień skupia się na zdrowiu, ale nie ma powodu do niepokoju. Prawdopodobnie musisz tylko nadrobić sen, popracować nad zmniejszeniem poziomu stresu i przypomnieć sobie, że nikt o tobie nie zapomni, jeśli zrobisz sobie trzydniową przerwę w mediach społecznościowych.

Panna

Masz swoją perwersyjną stronę i wszyscy o tym wiedzą. W kwietniu pamiętasz, że seks nie polega tylko na tym, żeby się wyrwać. To sposób na połączenie się ze swoim partnerem, a nawet przepracowanie traumy, dzięki czemu możesz cieszyć się seksem na zupełnie nowe sposoby. Pełnia księżyca w Wadze w połowie miesiąca ma potencjał, aby wyrównać twoje życie zawodowe, ale tylko wtedy, gdy możesz zachować spokój pod wpływem tej lunacji.

Waga

Kiedy twoja rządząca planeta, romantyczna Wenus, wkracza w opiekuńcze Ryby, odkrywasz, że toczące się drobne walki w twoim życiu miłosnym w końcu się kończą. Lubisz zachować spokój, ponieważ jesteś znakiem sprawiedliwości i równowagi. Ale niestety z tym może wiązać się unikanie. Więc kiedy zawiązujesz luźne końce w swoim życiu miłosnym, nie zapomnij iść naprzód i określić swoje granice i bądź na tyle odważny, aby porozmawiać o ważnych tematach, takich jak badania okresowe aby nie zapomnieć o swoim zdrowiu. które w tym miesiącu powinno być w centrum twojej uwagi.

Skorpion

W ostatnim okresie zbyt dużo uwagi, czasu i zdrowia poświęcałeś swojej karierze – pora odpocząć. Porozmawiaj sam ze sobą o swoich pragnieniach, zrób coś dla siebie i zadowól samego siebie. Być może warto odwiedzić starych znajomych lub zanurzyć nos w książce, która od dłuższego czasu Cię ciekawiła. Nie obawiaj się o kwestie finansowe – w tym miesiącu wszystko ułoży się po twojej myśli bez żadnego wysiłku z twojej strony.

Strzelec

Twoja charyzma jest tak nie z tego świata w kwietniu – możesz być naprawdę niebezpieczny. Jesteś notorycznym łamaczem serc, jesteś jedynym znakiem, który włada bronią. Kwiecień prosi cię, abyś użył swojego uroku, by prowadzić zastraszające rozmowy z sympatiami i partnerami, na przykład jakie masz dziwactwa i fantazje. Wykorzystaj przypływ charyzmy w tym miesiącu na ścieżce zawodowej – być może to dobry czas aby poprosić o awans lub podwyżkę – bierz od życia to, co ci się należy.

Koziorożec

Można o tobie powiedzieć, że „spokojne wody to głębokie wody”. Jako znak uziemionej ziemi, zawsze wydajesz się, że dobrze sobie radzisz i zwykle tak jest! Ale to nie znaczy, że nie masz uczuć. Jednak wyciszanie ich może tworzyć przeszkody w twoich związkach. Kiedy zaczyna się sezon Byka, masz ochotę na głębokie i filozoficzne rozmowy. A kiedy Pluton, planeta przemian, wejdzie w retrogradację, twoją misją jest dobra zabawa i bycie szczęśliwym. Czy jesteś na to gotowy?

 

Wodnik

Kwiecień zmienia twoje życie seksualne. Cóż, nie tyle metamorfoza, ale gwiazdy obdarzą Cię odwagą, by żyć autentycznie, zwłaszcza w sypialni. Twoje życie towarzyskie poza sypialnią również rozświetli się w tym miesiącu. Oczekuj zaproszeń na fajne imprezy i profesjonalne uznanie. Nie martw się, kiedy będziesz całkowicie w „innym świecie” – możesz nosić coś dziwnego i rozmawiać o kwestiach humanitarnych lub tematach okultystycznych, podczas gdy wszyscy inni po prostu próbują cieszyć się swoimi drinkami.

Ryby

Kwiecień widzi, że dobrze się bawisz z przyjaciółmi. Pamiętaj, że nawet jeśli kochasz swoją pracę i masz najlepszego romantycznego partnera na świecie, twoi przyjaciele są kluczowym wsparciem naziemnym. Zarówno seksowny Mars, jak i zmysłowa Wenus wkraczają na Twój znak w tym miesiącu, więc możesz założyć, że będziesz cieszyć się wspaniałymi chwilami z kochankami i przyjaciółmi. Tylko uważaj na walki podczas zaćmienia pod koniec miesiąca.

Horoskop na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię