22. Wybory Królowej Parady 3 Maja

W niedziele, 25 kwietnia 2021 roku, w Lone Tree Manor odbyły się 22. Wybory Królowej Parady, których organizatorem jest Komitet Parady, a koordynatorem Ewa Rumiński przy współpracy z Iwoną Wolski.

Imprezę prowadził Łukasz Dudka.

Choreografia Alina Kruk-Velazquez, ABC Academy.

Fotografie: Małgorzata Kapłon, Kaplon Studio, Andrzej Brach i Piotr Pisuk.

Fryzury Jolanta Ptasiński, makijaże Katarzyna Walat-Curlej,

Suknie ślubne, już po raz 18. – Beata Wolczyński, Laurel Bridal.

Nagłośnienie – ULALA Production.

 

Jury w składzie: Ewa Cholewiński, Paweł Kawa, Marcin Krempa, Lucja Mirowska-Kopec, Bogdan Ogórek, Joanna Piątek i Katarzyna Sowacki wybrało królową i jej dwór.
Królową Parady 2021 została Paulina Kosińska, która otrzymała stypendium $2,000, ufundowane przez Montrose Deli

I. Damą Dworu została: Monica Lebenstejn, która otrzymała stypendium $1,500 ufundowane przez Polish Slavic Federal Credit Union,
II. Damy Dworu: Katarzyna Giba i Gabrielle Piechota, otrzymały stypendia $1,000 ufundowane przez Joannę Piątek, Forum Mortgage Bancorp.

Publiczność wybrała swoją Ulubienicę, Agnieszkę Daniłowska, która otrzymała stypendium $500, ufundowane przez Polish Roman Catholic Union of America.

 

Dziennikarze wybrali Miss Foto Monicę Lebenstejn, która otrzymała stypendium $500 ufundowane przez Alex Deli. Stypendium $1,000 i internship ufundowane przez Polvision otrzymała Monica Lebenstejn.

Dodatkowo wszystkie kandydatki otrzymały upominki okolicznościowe ufundowane przez Konsulat Generalny RP w Chicago, Keswick Jewelers i Komitet Parady.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię