Branża filmów dla dorosłych. Zarobki. Czy to się opłaca?

Odkładając na bok kwestie etyczne zastanówmy się, czy warto pracować przy filmach dla dorosłych?

Wiele sytuacji w życiu kieruje nas do podejmowania kroków, o których wcześniej nawet nie pomyśleliśmy. Są ludzie, którzy rzucili “normalną” pracę w biurze, sklepie czy korporacji, żeby zacząć zarabiać przy tworzeniu bezwstydnych produkcji filmowych.

Osoby, które zdecydowały się na taki rodzaj zarobku, mogą się pochwalić ogromnymi sumami na swoim koncie.

 

Istnieje wiele platform dla dorosłych, które oferują więcej gatunków filmów niż sam Netflix. Chociaż nie zawsze zwraca się na to uwagę, należy przypomnieć, że w tego typu produkcjach istnieje fabuła. Istotna jest tu również rola reżysera, do którego obowiązków należy chociażby sprawdzenie oświetlenia czy nawet zapewnienie cateringu i pełnienie funkcji operatora. Taka osoba może zarobić od 1000 do 1500 dolarów za dzień.

Jeżeli chodzi o zarobki samych aktorów, to kobiety dostają znacznie większe wynagrodzenie od mężczyzn. Zarobki różnią się także w zależności od tego jak bardzo “ekstremalna” jest scena. Wyższe wynagrodzenie przysługuje oczywiście popularnym, rozpoznawalnym gwiazdom.

W przybliżeniu, za scenę kobiety z mężczyzną, aktorka dostaje od 200 do 1200 dolarów. W przypadku sceny z kobietą, aktorka dostaje od 500 do 1000 dolarów.

Aktorki biorące udział w ekstremalnych scenach, mogą dostać nawet ponad 2500 dolarów.

Przy tworzeniu filmów, niezbędne są takie osoby jak dźwiękowiec ( 200-300$ ), asystent produkcji (100–200$), scenarzysta (200–300$), fotograf (400$), makijażysta (400$).

Alternatywą do grania w profesjonalnych filmach dla dorosłych, jest zarobek na popularnych kamerkach. Streamując można zarobić nawet 2000$ dziennie.

Podsumowując, branża filmów dla dorosłych to ogromne pieniądze, oczywiście nie dla każdego. Trzeba mieć mocnych charakter, odwagę i nie przejmować się hejtem, żeby zacząć zarabiać w ten sposób.

MT

David Hahn – atomowy harcerz z Michigan

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię