Co nowego w WhatsApp? Ujawniamy, co Zuckerberg planuje zmienić w popularnej aplikacji.

WhatsApp w najbliższej przyszłości otrzyma wiele interesujących funkcji, w tym kontrolowanie czatów grupowych lub nagrywanie wiadomości głosowych.

Teraz firma Meta chce dać użytkownikom WhatsApp coś, co pozwoli im spersonalizować swoje awatary, które następnie można wykorzystać jako naklejki.

WhatsApp otrzyma tę funkcję po ciepłym powitaniu od użytkowników Instagrama i Messengera, informacje o tej funkcji dostarcza WABetaInfo, który regularnie sprawdza kod źródłowy aplikacji. Dzięki temu można z góry wiedzieć, jakie wiadomości otrzyma WhatsApp Messenger.

Z informacji dostarczonych przez witrynę wynika, że ​​spersonalizowane awatary, które następnie można wykorzystać jako naklejki na czacie, zostaną najpierw zaoferowane testerom WhatsApp. Betatesterzy mieli już szansę przetestować nową funkcję, ale nie wiadomo, kiedy szersza ilośc użytkowników będzie mogła z niej skorzystać.

 

Nie wiadomo, kiedy Meta oficjalnie ogłosi spersonalizowane awatary na WhatsApp, ale miejmy nadzieję, że stanie się to wkrótce. Sama aplikacja dostaje ostatnio sporo nowości – wprowadzono zmiany np. ograniczenie liczby osób biorących udział w czatach grupowych, a w niedalekiej przyszłości pojawi się również nowy tryb zdjęć ułatwiający nagrywanie wideo. Więcej na ten temat możesz dowiedzieć się z jednego z naszych poprzednich artykułów.

WhatsApp poniósł też ostatnio poważną awarię – komunikator jest niedostępny w Polsce i na świecie. Przy próbie wysyłania wiadomości, ujrzymy przy niej ikonę pokazującą zegar, który informuje nas, że komunikator czeka na ponowne połączenie z Internetem oraz wysłanie. Na drodze stoi jednak jakiś problem, gdyż mimo dobrego połączenia z siecią – ta nie zostaje wysłana.

Nie wiemy, kiedy deweloperzy będą w stanie naprawić nieustannie pojawiające się  problemy. Miejmy szczerą nadzieję, że nie potrwa to zbyt długo.

ZSS

Zarabiaj robiąc zakupy – 8 najlepszych aplikacji oferujących zwrot gotówki za paragon

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię