IDEMIA obniża opłatę rejestracyjną TSA PreCheck®

System TSA PreCheck® operowany przez firmę IDEMIA będzie kosztować mniej.

IDEMIA od 2013 roku jest oficjalnym i autoryzowanym dostawcą usług rejestracyjnych dla Administracji Bezpieczeństwa Transportu (TSA) w ramach programu wstępnej kontroli podróżnych TSA PreCheck®. IDEMIA stoi również za najnowszą technologią w punktach kontroli bezpieczeństwa CAT i CAT-2.

TSA i IDEMIA zdecydowały o obniżeniu ceny za rejestrację w systemie TSA PreCheck® z 85 USD do 78 USD dla nowych rejestracji. Koszt odnowienia online nadal wynosi 70 USD.

TSA PreCheck jest jednym z pięciu oferowanych programów w ramach Trusted Traveller Programs zarządzany przez Administrację Bezpieczeństwa Transportu Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego USA. TSA PreCheck oferuje przyspieszone kontrole bezpieczeństwa na ponad 200 lotniskach w USA.

Aby ubiegać się o TSA PreCheck, osoby fizyczne muszą dostarczyć informacje biometryczne i biograficzne, które TSA wykorzystuje do przeprowadzenia oceny zagrożenia bezpieczeństwa.

Administrator TSA David Pekoske powiedział, że „TSA PreCheck oferuje znaczne korzyści tym, którzy spełniają jej standardy rejestracji – mniejszy kontakt fizyczny, mniej przedmiotów na taśmie przenośnika i szybsze przesiewanie”.

W całym kraju istnieje ponad 500 centrów rejestracyjnych. Osoby zainteresowane rejestracją online mogą odwiedzić stronę tsa.gov/precheck. Przedstawiciele uczulają, aby każdy wnioskodawca upewnił się, że korzysta z witryny o rozszerzeniu .gov podczas rejestracji lub odnawiania usługi TSA PreCheck, aby uniknąć fałszywych witryn i kradzieży tożsamości.

Jak podaje TSA tylko we wrześniu tego roku aż 93% pasażerów z rejestracją TSA PreCheck czekało mniej niż pięć minut w punktach kontroli bezpieczeństwa na lotniskach w całym kraju.

ZJ

Samolotowe savoir – vivre objaśnia stewardessa

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię