Lady Gaga pozwana do sądu przez kobietę, oskarżoną o kradzież jej psów

Fot. Instagram @ladygaga

Jennifer McBride, która w lutym 2021 roku została aresztowana w związku z kradzieżą psów Lady Gagi, złożyła pozew przeciwko piosenkarce.

McBride twierdzi, że Lady Gaga nie wypłaciła należnych jej 500 000 USD, które były obiecane każdemu, kto zwróci jej ukochane czworonogi.

McBride była jedną z pięciu osób zamieszanych i aresztowanych w związku z napadem z bronią w ręku i porwaniem dwóch francuskich buldogów – Koji i Gustav, należących do Lady Gaga. Podczas napadu wyprowadzający psy Ray Fisher został ciężko ranny, a psy porwane.

McBride została oskarżona o współudział w przestępstwie, pomoc po fakcie w napadzie oraz o przyjęcie skradzionej własności. Podczas rozprawy McBride nie przyznała się do winy. Prokurator miał jednak wystarczające dowody jej winy i sędzia skazał oskarżoną na dwa lata więzienia w zawieszeniu.

 

Dwa lata po ataku, McBride pozwała piosenkarkę o niedotrzymanie obietnicy zapłaty.

Jak podaje magazyn People, w zeszły piątek, adwokat McBride złożył pozew w Los Angeles County Superior Court, w którym twierdzi, że Lady Gaga „dopuściła się naruszenia umowy, oszustwa poprzez fałszywą obietnicę i oszustwa poprzez wprowadzenie w błąd, umieszczając w swojej ofercie słowa -bez zadawania pytań -, a następnie nie wypłaciła McBride nagrody”.

W pozwie adwokat dodaje, że oferta 500 000 USD nagrody za zwrot psów była od początku nieprawdziwa, gdyż Lady Gaga nigdy nie planowała zapłacić za zwrot zwierząt. „Oferta nagrody została złożona z zamiarem oszukania i nakłonienia członków społeczeństwa, takich jak McBride, do zlokalizowania i dostarczanie buldogów Lady Gagi do niej”.

Zgodnie z dokumentami sądowymi, Jennifer McBride skontaktował się z Gagą dwa dni po incydencie. Po rozmowie dostarczyła psy na komisariat policji Police Department Olympic Community Police Station w Los Angeles. McBride twierdzi, że piosenkarka naruszyła kontrakt, „odmawiając” zapłaty należnej jej nagrody. Nagrody, którą piosenkarka zaoferowała każdemu kto bezpiecznie zwróci jej psy.

Dokumenty również pokazują, że McBride twierdzi, iż doznała bólu i cierpienia, udręki psychicznej i utraty radości życia. Według TMZ, oprócz 500 000 USD, McBride żąda odszkodowania w wysokości 1,5 miliona dolarów za wyrządzone jej cierpienia.

ZJ

Najmilsze gwiazdy show-biznesu

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię