Dlaczego PLL LOT wraca do Pekinu?

Lot punktualność

Po ponad dwóch latach przerwy Polskie Linie Lotnicze wznowią regularne połączenia do stolicy Chin – Pekinu. Narodowy przewoźnik ogłosił, że pierwszy po przerwie rejs odbędzie się w środę 7 grudnia.

Samolot wystartuje o 22:00 z Portu Lotniczego Chopina w Warszawie. Rejs potrwa 10 godzin i będzie realizowany samolotem typu Boeing 787-Dreamliner. Maszyna wyląduje w stolicy Chin 8 grudnia o 15:15.

Polskie Linie Lotnicze LOT wracają z połączeniami do Pekinu po ponad dwóch latach nieobecności. Przedstawiciele linii informują, że do przywrócenia tych połączeń przyczyniło się otwarcie granic Azji dla podróżnych oraz duże zainteresowanie pasażerów. Poprzednio maszyny narodowego przewoźnika lądowały w Porcie Lotniczym Pekin-Daxing. Tym razem dreamlinery będą lądować na lotnisku Pekin-Capital. Rejsy zaplanowano raz w tygodniu – w środy.

 

Bilety są już dostępne na stronie lot.com, w LOT Contact Center, biurach LOT Travel i u agentów. Pekin jest stolicą Chin i trzecim co do wielkości miastem w tym kraju.

IAR

Wszystko co musisz wiedzieć na temat przewożenia płynów w bagażu podręcznym i rejestrowanym

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię