Serial „Klan” znika z anteny? – co go zastąpi?

W czerwcu widzów TVP1 czekają niemałe zmiany. Emitowany przez ponad 20 lat serial „Klan” znika z anteny. Zastąpi go nowa, ukraińska produkcja kryminalna „Tajemnice”.

„Klan” emitowany był od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55. Od 6 czerwca jego miejsce na antenie, zajmie ukraiński serial z 2019 r. — „Tajemnice”. Adaptację chorwackiego formatu będzie można oglądać w wakacje, od poniedziałku do piątku od godz. 17.55 do 18.55. Serial liczy 95 odcinków.

Wierni fani serialu „Klan” nie muszą się zatem martwić. Jego brak emisji spowodowany jest jedynie przerwą wakacyjną i serial wróci do ramówki TVP1 już na jesieni.

 

Serial „Tajemnice” powstał w studiu filmowym w Ukrainie. Część jego odcinków kręcono także na przedmieściach Kijowa i w zachodniej części kraju. Na ekranie zobaczymy między innymi takich aktorów jak Anastasiję Pustowit, Makara Tychomyrowa, czy Serhija Kałantaja. Prace nad serialem trwały 306 dni. Akcja rozgrywa się jednocześnie w trzech okresach: w 1944, 1991 i 2005 r. Julia, jej mąż Borys oraz ich syn Mykoła, przyjeżdżają do Stanowa w 1991 roku, po ogłoszeniu niepodległości Ukrainy.

Cała rodzina mieszkała wcześniej w Austrii. W Stanowie mieszka również Katia wraz ze swoim ojcem. Katia i Mykoła poznają się, spędzają ze sobą co raz więcej czasu, aż w końcu zakochują się w sobie. Niestety w powodów rodzinnych ich kontakt się urywa. Spotykają się ponownie po wielu latach, ale ich znajomość zostaje wystawiona na próbę, ze względu na dzielące ich tajemnice.

KULTURA

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię