Sos do sałatki Whole Foods Market wycofywany z półek sklepowych

Van Law Food Products Inc. wycofuje organiczny kremowy dressing Caesar Whole Foods Market 365, ponieważ zawiera niezadeklarowane alergeny soi i pszenicy.

Produkt ten zawiera znane alergeny, które mogą zagrażać życiu osobom uczulonym na soję lub pszenicę.

 

Firma produkująca dressing odkryła, że produkt był rozprowadzany w opakowaniu, które na etykiecie nie ujawniło obecności alergenu soi lub pszenicy. Dalsze wewnętrzne dochodzenie pokazało, że na produkt trafił do sprzedaży z mylną etykietą. Tylna etykieta innego produktu została omyłkowo umieszczona na wycofywanym produkcie.

Produkt trafił do sklepów w stanach Alabama, Kolorado, Connecticut, Floryda, Georgia, Illinois, Indiana, Iowa, Kansas, Kentucky, Michigan, Minnesota, Mississippi, Missouri, Nebraska, New Jersey, New Meksyk, Nowy Jork, Karolina Północna, Ohio, Karolina Południowa, Tennessee, Teksas, Utah, Wisconsin i Wyoming.

 

Osoby, które kupiły Whole Foods Market 365 Organic Creamy Caesar Dressing z kodem UPC 99482-49027 w 12-uncjowych szklanych butelkach z datą przydatności do spożycia 6 kwietnia 2023 roku, powinny wyrzucić produkt, lub oddać go w sklepie w którym dokonali zakupu, aby otrzymać zwrot pieniędzy.

Konsumenci z dodatkowymi pytaniami mogą dzwonić do działu konsumenta pod numer 1-844-936-8255 w godzinach od 7:00 do 22:00.

ZJ

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię