Złoty Bilet w American Idol dla Karoliny Baran!

Fot. Facebook Kaeyra

Kim jest Caroline Baran (Kaeyra)?

21-letnia Karolina urodziła się w Chicago, ale jej korzenie są czysto polskie. Z muzyką ma do czynienia praktycznie od najmłodszych lat. Karolina Baran od dziecka, pod czujnym okiem swojej mentorki i jednocześnie mamy, Joanny Szepelawy, rozwijała swój talent artystyczny. Mówiąc o Karolinie należy pamiętać, że Caroline Baran (Kaeyra) to nie tylko piękny głos i gra na instrumentach. To również teksty i komponowanie muzyki.

Show telewizyjny „American Idol” od dwudziestu sezonów wyłania najlepsze talenty wokalne Ameryki. W tegorocznym programie ponownie widzimy Ryana Seacresta jako gospodarza programu oraz Luke Bryan, Katy Perry i Lionel Richie jako jurorów.

Wstępne przesłuchania rozpoczęły się 3 sierpnia 2022 roku na terenie całych Stanów Zjednoczonych kiedy „Idol Across America” powrócił z wirtualnym, ogólnokrajowym wyszukiwaniem talentów na żywo. Podczas przesłuchań w Las Vegas, Nashville i New Orleans jury podęło pierwsze decyzje, którzy uczestnicy powinni przejść do kolejnej tury przesłuchań.

Uczestnicy, którzy zaimponowali dwóm z trzech sędziów podczas przesłuchania, otrzymują Golden Ticket – Złoty Bilet, który pozwala uczestnikom, na pominięcie pierwszego tygodnia zmagań podczas Hollywood Week.

Tylko najlepsza dwójka bierze udział w finale, w którym wyłaniany jest zwycięzca. Nagrodą dla zwycięzcy American Idol jest profesjonalny kontrakt płytowy o wartości 250 000 dolarów. O tym, kto wygra decydują widzowie za pomocą telefonów i wiadomości SMS.

ZSS

Z czym kojarzą się nam Stany Zjednoczone? (SONDA)

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię