Zuzanna Bijoch – pierwsza Polka z takim tytułem na amerykańskiej uczelni

Fot. Instagram @bijochzuzanna

Zuzanna Bijoch, polska modelka i studentka studiów magisterskich Columbia University, została uznana za najlepszą absolwentkę tej uczelni w obecnym roku. Tytuł najlepszego absolwenta Columbia University jest przyznawany absolwentowi kończącemu studia z najlepszym wynikiem.

Zuzanna Bijoch zyskała międzynarodową sławę jako modelka, podbijając branżę modową swoim talentem i urodą. Wzięła udział w pokazach największych domów mody m.in. Chanel, Christian Dior, Dolce & Gabbana, Gucci, Prada, Ralph Lauren, Versace i Yves Saint Laurent. Zajęła 13. miejsce w światowym rankingu modelek Top 50 models. Pojawiła się na okładkach wielu czasopism modowych np. „Vouge”.

Jednak zdolna Polka postanowiła również skupić się na swoim rozwoju intelektualnym i akademickim, co doprowadziło ją do ukończenia studiów magisterskich na prestiżowej uczelni, Columbia University.

Zuzanna Bijoch to wyjątkowa kobieta, która udowadnia, że można połączyć karierę w modzie z ambitnymi celami naukowymi. Jej sukces jest inspiracją dla młodych ludzi, którzy chcą osiągnąć sukces zarówno w swoim życiu zawodowym, jak i osobistym. Gratulujemy Zuzannie i życzymy jej dalszych sukcesów w przyszłości!

Caroline Derpienski. Piękna Polka robi karierę w Miami

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię