Arizona: Nauczycielka uprawiała seks z 13-latkiem. Bulwersujące szczegóły

źródło: Envato Elements

Brittany Zamora, była nauczycielka Las Brisas Academy w Goodyear, przyznała się do molestowania seksualnego jednego z uczniów. Kobiecie postawiono aż dziewięć zarzutów. Większość z nich została oddalona.

Maricopa County Sheriff’s Office, Brittany Zamora
Zamora została aresztowana w marcu 2018 roku. Z akt sprawy wynika, że była nauczycielka wielokrotnie uprawiała seks z uczniem – w samochodzie i w klasie – nawet w obecności kolegi 13-latka.
Sprawa wyszła na jaw dzięki czujności rodziców, którzy monitorowali aktywność internetową syna. Na jego telefonie komórkowym znaleźli korespondencję z nauczycielką i natychmiast zawiadomili dyrektora szkoły.
Brittany Zamora komunikowała się z uczniem za pośrednictwem aplikacji. Według śledczych niewinne rozmowy szybko przerodziły się we flirt.

28-latka jest mężatką. Śledczy ustalili, że jeden z kolegów wykorzystywanego chłopca stał na czatach, kiedy Zamora uprawiała seks z nieletnim na terenie kampusu.

13-latek nie jest jedyną ofiarą byłej nauczycielki. Innemu z uczniów kobieta miała pokazywać treści o charakterze seksualnym i zadawać intymne pytania.

Rodzice chłopca nazwali byłą nauczycielkę „potworem, który resztę życia powinien spędzić w więzieniu”. Wyrok w sprawie ma zapaść 12 lipca.

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię