Skorpion – Horoskop na 2022

Skorpion

Jak być może zauważyłeś około 19 listopada 2021 r., Seria zaćmień, która właśnie się rozpoczęła – i która będzie w pełni skuteczna w tym roku w twojej strefie partnerstwa sprawi, że twój znak wstrząsa tym, jak pokazujesz się na świecie i dla siebie, a także w najbliższych związkach. 30 kwietnia i 8 listopada wasza strefa partnerstwa zostanie aktywowana odpowiednio przez zaćmienie Słońca i Księżyca. A 15 maja i 25 października zaćmienia Księżyca i Słońca spadają w twoim znaku. Możesz oczekiwać, że silne, zdrowe, satysfakcjonujące związki staną się jeszcze silniejsze, zdrowsze i bardziej stabilne, podczas gdy połączenia, które nie są całkiem „zdrowe” – mogą zniknąć. Pod koniec roku możesz również spodziewać się, że będziesz bardziej skoncentrowany na sobie niż kiedykolwiek, aby poruszać się przez życie w sposób, który jest wierny twojemu poczuciu siebie – ale także pamiętaj aby pozostawić wystarczająco dużo miejsca na spotkanie z przyjacielem lub partnerem biznesowym.

Jeśli jesteś singlem i jesteś zainteresowany spotkaniem z kimś wyjątkowym w tym roku powinieneś to uczynić ufając Jowiszowi poruszającemu się przez twoją sferę romansu, zabawy i wyrażania siebie przez większą część roku, z wyjątkiem 10 maja do 28 października, kiedy ekspansywna planeta zanurza się w twojej strefie zdrowia i rutyny, oferując jeszcze szerszy wybór codziennych czynności – od treningów po realizację projektów roboczych – do wyboru.

 

Spodziewajcie się pewnego spowolnienia w okolicach 30 października do 12 stycznia 2023 r., kiedy jeden z waszych planetarnych współwładców Mars, cofnie się przez waszą strefę intymności. Wyprzedzanie projektów zarabiania pieniędzy, które obejmują pracę z kimś innym – szczególnie z udziałem partnerów biznesowych – będzie trudne podczas tego czasu, ale to, co przyjdzie bardziej bez wysiłku, to dbanie o twoje samopoczucie emocjonalne, niezależnie od tego, czy sprowadzi się to do rozmów w związku, czy też zagłębienie się we własną pracę nad sobą, aby być bardziej emocjonalnie dostępnym dla potencjalnych partnerów.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię