Balenciaga w skandalicznej odsłonie z dziećmi w tle!

W mediach ukazały się kontrowersyjne reklamy ukazujące dzieci i akcesoria służące do gier erotycznych „bondage”

Bodage to praktyka gry erotycznej, która polegająca na krępowaniu, wiązaniu i obezwładnianiu partnera w celu stymulacji erotycznej.

Najnowsze reklamy firmy modowej Balenciaga wydają się przedstawiać dzieci z akcesoriami w strojach bondage.

 

Reklamy Balenciaga pokazują dwie dziewczynki w otoczeniu zabawek pluszaków ubranych w sprzęt do krępowania bondage. Na jednym zdjęciu stojąca na łóżku rudowłosa dziewczynka ubrana w czarny T-shirt marki Balenciaga trzyma na smyczy misia, który ubrany jest w kamizelkę a na szyi ma zawiązany choker z kłódkę. Drugie zdjęcie przedstawia stojącą na kanapie dziewczynkę z brunatnymi włosami ściskając fioletowego pluszowego misia, który ubrany jest w strój podobny do bondage.

Firma Balencinga blisko związana jest z Kim Kardashian, żoną kandydata na prezydenta w 2024,  Ye – Kanye West. Kim powiedziała, że przez kilka ostatnich dni milczała na temat nowej kampanii  firmy „nie dlatego, że nie byłam zszokowana i oburzona ostatnią kampanią Balenciagi, ale dlatego, że chciałam mieć możliwość porozmawiania z ich zespołem, aby zrozumieć, jak do tego doszło”, Kardashian napisała na Instagramie i Twitterze. „Jako matka czwórki dzieci, wstrząsnęły mną te niepokojące obrazy. Bezpieczeństwo dzieci musi być traktowane z najwyższym szacunkiem i nic przeciwko niemu nie powinno mieć miejsca w naszym społeczeństwie. Doceniam usunięcie kampanii i przeprosiny przez Balenciaga. Rozmawiając z nimi, wierzę, że rozumieją powagę problemu i podejmą niezbędne środki, aby to się nigdy więcej nie powtórzyło”.

Firma Balenciaga złożyła pozew przeciwko producentom kampanii reklamowej. Pozew opiewa na kwotę 25 milionów dolarów. Balenciaga oskarżył North Six, Inc. i scenografa Nicholasa Des Jardinsa o umieszczenie zdjęć z pokazujących pornografię dziecięcą bez wiedzy firmy i domaga się „zadośćuczynienia za rozległe szkody” wynikłe z umieszczonej reklamy.

W oświadczeniu, przedstawiciele firmy napisali: „Przepraszamy za wyświetlanie niepokojących zdjęć w naszej kampanii. Traktujemy tę sprawę bardzo poważnie i podejmujemy kroki prawne przeciwko stronom odpowiedzialnym za stworzenie zestawu i włączenie niezatwierdzonych elementów do naszej sesji zdjęciowej do kampanii wiosennej 23.”

Znane światowe marki stojące za produktami Kirkland firmy Costco

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię