Przedłużony sezon kina pod chmurką w McHenry Outdoor Theater

kino polowe
Fot. goldenagecinemas.com

Kino pod chmurką na dalekich północno-zachodnich przedmieściach Chicago będzie działać do połowy grudnia, dzięki ulepszeniom w budynku projekcyjnym i w ofercie gastronomicznej.

McHenry Outdoor Theater w McHenry przedłuży teraz swoją sezonową działalność na okres zimowy, oferując gorący cider, czekoladę i możliwość zrobienia zdjęcia z Mikołajem dla swoich gości.

Wcześniej kino zamykało się w okolicach Halloween, ale teraz będzie otwarte w piątki i soboty aż do weekendu 15-16 grudnia, co oznacza sześć dodatkowych weekendów filmowych.

Choć zimowy repertuar filmowy nie został jeszcze ogłoszony, ci, którzy planują przyjść, mogą spodziewać się klasycznych filmów świątecznych w harmonogramie.

Przedłużony sezon stał się możliwy dzięki sprzętowi do osuszania powietrza i dodaniu ogrzewania w miejscu obsługi, co kosztowało około 20 000 dolarów.

Ile kosztuje wstęp do kina polowego w USA?

Wstęp do kina kosztuje 14 dolarów dla dorosłych lub 8 dolarów dla dzieci w wieku od 3 do 11 lat, a także dla personelu wojskowego oraz osób w wieku 60 lat i starszych.

Dzieci w wieku 2 lat i młodsze wchodzą za darmo, a parking premierowy (pierwsze dwa rzędy) kosztuje 14 dolarów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej kina tutaj.

Dlaczego huragany w USA mają ludzkie imiona? Kto je wymyśla?

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię