Skandal przed wyborami! Modelka oskarża Donalda Trumpa (WIDEO)

źródło: Wikimedia Commons, Donald Trump

Była modelka i aktorka, Amy Dorris oskarża Donalda Trumpa o molestowanie seksualne. Do nadużycia ze strony prezydenta miało dojść podczas turnieju tenisowego US Open w 1997 roku.

Amy Dorris  wywiadzie udzielonym dla „The Guardian” opisała ze szczegółami, jak 23 lata temu poznała Donalda Trumpa, który  podczas ich pierwszego spotkania dopuścił się na niej napaści seksualnej.

 

Po prostu wepchnął język do mojego gardła, a ja go odpychałam. I wtedy jego uścisk stał się mocniejszy, a jego ręce wędrowały po  moim tyłku, moich piersiach, plecach, wszystkim

W tamtym czasie, po rzekomym zajściu Dorris powiedział o zdarzeniu tylko kilku osobom z najbliższego otoczenia. Dziś jest matką bliźniaczek i przyznaje, że to głównie ze względu na córki zdecydowała się mówić „Teraz gdy moje dziewczyny kończą 13 lat chcę, żeby wiedziały, że nie pozwala się nikomu robić z tobą niczego, czego nie chcesz”

Amy podobno chciała wyjawić sprawę już w 2016 roku, ale nie zrobiła tego w obawie o bezpieczeństwo rodziny. Nadal nie czuję się bezpiecznie, jednak przyznaje, „nie obchodzi mnie to, bo ludzie muszą to usłyszeć […] To napaść na tle seksualnym i to nie jest w porządku”. 

Prawnicy Trumpa stanowczo zaprzeczyli, że prezydent kiedykolwiek nękał, znęcał się lub zachowywał się niewłaściwie wobec Dorris. Zauważają, że była modelka nigdy wcześniej nie zgłaszała takich zarzutów, a biorąc pod uwagę zbliżające się wybory prezydenckie, zarzuty mogą być motywowane polityczne.

 

AL

Biały Dom zablokował wysyłkę 650 mln. maseczek dla Amerykanów

Wiec poparcia dla policji w Jefferson Park

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię