Listopadowe nowości Netflixa

Szukasz filmu lub serialu na jesienne wieczory? Masz kłopot  z wyborem? Przedstawiamy 10 nowości Netflixa, na które naszym zdaniem, warto zwrócić uwagę.

1. „Na Zachodzie bez zmian”

Historia 17 letniego chłopca, którego wyobrażenia o wojaczce i chęć wzięcia udziału w patriotycznym zrywie, szybko weryfikuje rzeczywistość okopów. Klasyk.

2. „Gabinet osobliwości Guillermo Del Toro”

Serial w sama raz na Halooween. W dodatku nagrodzony aż dwoma Oscarami.

3. „Dobry opiekun”

Przeszywająca groza opowieść oparta na faktach. Opiekun medyczny nie musi być tym, kim się wydaje.

4. „Ostatnia Wieczerza”

Polski horror osadzony w klimacie drugiej połowy lat 80-tych. Zwrócił uwagę publiczności i krytyków i ma szanse przyćmić słynną a „Wilczycę”.

5. „Poza Wszechświat”

Nieco ckliwy dramat romantyczny dla wielbicieli gatunku

6. „W zamknięciu”

Czy można się zrehabilitować mieszkając w celi śmierci? Jak się okazuje – można, choć nie zmieni to doczesnej rzeczywistości.

7. „Od zera”

Serial obyczajowy łączący wiele wątków. Prawdziwie patchworkowy, nie tylko w sensie rodziny głównych bohaterów.

8. „Nieznajomy”

Niezwykła intryga i zaskakujące zwroty akcji. Podróż koleją okazuje się początkiem relacji ścigającego i ściganego. Bardzo nieoczywistej.

 

9. „Akademia Dobra i Zła”

Urocza produkcja, nie tylko dla młodych dziewcząt, ale i dla tych starszych ciałem i obojga płci.  Intryga stara jak świat – nieoczekiwania zamiana miejsc, tym razem w magicznych klimatach.

 

10. „Gang Zielonej Rękawiczki”

Na karierę przestępczą, nigdy nie jest za późno, jak się okazuje. Jednak schronienie przed wymiarem sprawiedliwości w Domu Opieki może sprawić, że stanie się po drugiej stronie prawa. Pełna humoru polska komedia w doborowej obsadzie.

KULTURA

 

Ciekawostki z filmu „Sami swoi”

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię