AirPods 2

0
337
Czas czytania około < 1 minuta

Apple dokonał gruntownego przeglądu urządzeń AirPods i przedstawił pierwszą w historii aktualizację z kilkoma przydatnymi nowymi funkcjami, które sprawiają, że słuchawki zaprojektowane przez Apple są lepsze niż kiedykolwiek.

AirPods obsługują teraz funkcję głośnomówiącą „Hey Siri”, umożliwiając użytkownikom sterowanie głośnością i zamianę utworów za pomocą poleceń głosowych. Nowe AirPods są wyposażone w zaktualizowany układ H1, który przynosi poprawę łączności. AirPods łączą się szybciej z urządzeniami, aby zapewnić jeszcze więcej bezproblemowego działania, a przełączanie między urządzeniami podczas słuchania muzyki jest teraz dwa razy szybsze. Układ H1 w AirPods drugiej generacji obsługuje Bluetooth 5.0, co powinno zapewnić też lepszy zasięg.

AirPods łączą się w parę z iPhonem, iPadem, iPodem touch, Apple Watch, Apple TV i Macem, a dzięki chipowi H1 można łatwo przełączać się między urządzeniami.

Najnowsze urządzenia AirPod firmy Apple są wyposażone w opcjonalny futerał do ładowania bezprzewodowego, który umożliwia ładowanie bezprzewodowe. Nowe AirPody bez skrzynki do ładowania kosztują 159 USD, a z futerałem do ładowania 199 USD.

Nie wprowadzono żadnych zmian konstrukcyjnych w AirPods, więc nadal wyglądają podobnie do standardowych słuchawek Apple EarPods tyle, że nie posiadają żadnych kabli. Tak jak starsza wersja, AirPods są dostępne tylko w kolorze białym.

AirPods zapewniają do 5 godzin pracy na baterii podczas słuchania muzyki, a obudowa zapewnia dodatkowe 24 godziny pracy na baterii. Czas rozmów wzrósł z dwóch do trzech godzin.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię