Kupony przez SMS!

0
587
kupon-sms

Już łatwiej być nie może. Nie musisz wychodzić z domu. Nie musisz nawet włączyć komputera. Wystarczy posiadać smartfona, a sklepy zadbają o to, abyś miał najnowsze zniżkowe kupony zawsze przy sobie.

JCPenny – zaloguj się na stronę www.jcpenney.com/m/jcpenney-coupons, wpisz swój numer telefonu lub adres emailowy i kupony będziesz otrzymywać automatycznie.

World Market – jeśli chcesz otrzymywać kupony SMSem, wyślij pod numer 95730 słowo SIGNUP. W odpowiedzi dostaniesz SMS proszący o wpisanie numeru twojej karty stałego klienta. W ciągu 24h kupony zaczną przychodzić na Twój numer telefonu.

Bed Bath & Beyond – wejdź na stronę www.bedbathandbeyond.com/store/couponWallet/walletRegistration. Tam znajdziesz opcję zapisania się na otrzymywanie kuponów pocztą, emailem lub tekstowo. Wybierz opcję najlepszą dla Ciebie.

Petsmart – wyśli pod numer telefonu 84848 słowo DEALS.

Kohl’s – sklep Kohl’s prosi o przesłanie słowa SAVE pod numer 56757. Tuż po wysłaniu wiadomości otrzymasz swoją pierwszą ofertę w wysokości 15% zniżki.
American Eagle Outfitters – jeśli do tego sklepu udajesz się na zakupy wyślij SMS ze słowem JOIN pod numer 32453. Sklep obiecuje, że nie otrzymasz więcej niż dwie wiadomości tekstowe w tygodniu.

Aeropostale – wyśle do Ciebie oferty zniżkowe i informacje o promocjach jeśli prześlesz słowo JOIN do 237687.

Express – zapisz się na SMSowe zniżki, a automatycznie otrzymasz kupon zniżkowy w wysokości 15%. Wyślij słowo ROCKS pod numer 397737.

H&M – prosi o przesłanie adresu emailowego pod numer 70703. W zamian za to automatycznie otrzymasz 20% zniżki na jeden produkt.

Old Navy– wystarczy przesłać słowo OLDNAVY pod numer 653689 a otrzymasz $5 zniżki na zakupy powyżej $35.

Jak to mówi stare Polskie przysłowie… “ziarnko do ziarnka aż uzbierze się miarka”

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię