Nowy pomysł KFC – kanapka z kurczakiem i…

via: hips.hearstapps.com

Wojna o to, kto w Ameryce robi najlepszą i najsmaczniejszą kanapkę z kurczakiem w trwa w najlepsze.

Wszystko wskazuje na to, że 16 września 2019 roku firma KFC podniosła poprzeczkę (szalonych pomysłów) bardzo wysoko.

Przedstawiciele giganta KFC ogłosili, że od 16 września jest testowana nowa kombinacja kanapki w postaci smażonego kurczaka włożonego pomiędzy dwa… lukrowane pączki.

Pycha?

Klienci których skusi połączenie słodkiego i słonego smaku będą mieli dwie opcje do wyboru:

Zestaw z kurczakiem (z kością) i pączkiem za 5,49 USD, lub kanapkę ze smażonym kurczakiem, w której rolę bułki będą sprawować pączki. To cudeńko kosztuje 5,99 USD.
Jeśli jednak zdecydujemy się na samego pączka, ta przyjemność będzie nas kosztować jedynie 1 dolara.

Jak podają media, Kentucky Fried Chicken & Donuts Sandwich będą sprzedawane tylko przez ograniczony czas i są dostępne w 40 lokalizacjach w Pittsburghu w Pensylwanii, a także w Richmond i Norfolk w stanie Wirginia.

Jeśli kanapka okaże się hitem, KFC planuje wprowadzenie tego słodko słonego potwora we wszystkich lokalizacjach na terenie całego kraju!

Smacznego!

Przypomnijmy, że KFC, znana również jako Kentucky Fried Chicken, to amerykańska sieć restauracji typu fast food z siedzibą w Louisville, Kentucky. Jest drugą co do wielkości siecią restauracji (pod względem sprzedaży) z 22 621 lokalizacjami na całym świecie w 136 krajach ( dane na grudzień 2018 r. ) Sieć jest spółką należącą do Yum! Brands, która jest również właścicielem sieci Pizza Hut, Taco Bell i WingStreet.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię