Nowy rok w Chicago. Nie macie planów? Mamy dla Was kilka pomysłów

Nowy rok już za dosłownie parę godzin. Nie macie planów albo pomysłu jak spędzić Sylwestrową noc w Chicago? Mamy dla was kilka pomysłów

Annual Resolution Gala

To już 8 Chicago Resolution Gala na Navy Pier. Ponad 30 barów oferuje sylwestrowe drinki, jedzenie, dostęp do Grand Ballroom i Lakeview Terrace oraz najlepsze miejsce do oglądania fajerwerków. Bilety zaczynają się od 109 USD.

Sylwester w Crystal Gardens

Po raz 13. z rzędu w Crystal Gardens w Chicago odbędzie się oszałamiająca impreza sylwestrowa. To z tego miejsca lokalna stacja NBC będzie na żywo celebrować wejście w Nowy 2020 Rok. Zabawa przy muzyce DJów, którzy zagrają Top 40, Pop, Hip-Hop, Mash-Ups & House, ponad 20 ekskluzywnych barów alkoholowych i niepowtarzalnych przekąskach. Bilety zaczynają się od 99 USD.

Sylwester w Offshore

Offshore to największy na świecie bar mieszczący się na dachu budynku. Ekstrawagancka impreza sylwestrowa pod krawatem, ale z otwartym barem, muzyką na żywo i widokiem na spektakularne fajerwerki Navy Pier. Lokalna stacja ABC właśnie stąd przywita nowy rok. Bilety zaczynają się od 125 USD.

Fajerwerki

Żadna uroczystość noworoczna w Chicago nie byłaby kompletna bez podróży na Navy Pier. Jeśli lubisz fajerwerki to właśnie tam powinieneś się znaleźć o północy. Kalejdoskop fajerwerków jest idealnie zsynchronizowany w rytm muzyki. Fajerwerkowy show potrwa 15 minut. Autobusy CTA i pociągi METRA oferują darmowe przejazdy w sylwestrową noc. Wstęp na oglądanie fajerwerków jest również darmowy.
Należy również pamiętać, że ze względu na dużą popularność pokazu sztucznych ogni wiele dróg i mostów dojazdowych będzie zamkniętych. Upper Wacker Drive i mosty wzdłuż głównego odgałęzienia rzeki Chicago zostaną zamknięte dla ruchu pieszego i samochodowego tuż przed fajerwerkami – 11 pm i pozostaną zamknięte do 12:30 w nocy (czyli przez półtorej godziny):

  • Upper Wacker Drive między Lake Street i Lake Shore Drive
  • Most Franklin / Orleans Street
  • Wells Street Bridge
  • LaSalle Street Bridge
  • Most Clark Street
  • Dearborn Street Bridge
  • State Street Bridge
  • Wabash Street Bridge
  • Michigan Avenue Bridge
  • Most Columbus Drive

Rejsy obiadowe nad brzegiem jeziora

Najlepszy widok pokazu sztucznych ogni nad jeziorem Michigan jest z wody. Zarezerwuj jeden z wielu rejsów wycieczkowych w Chicago, które startują z Navy Pier. Wspaniały wieczór sylwestrowy na statku to wyśmienity obiad, muzyka, szampański toast no i oczywiście niezrównane widoki na rozświetloną panoramę i pokaz sztucznych ogni o północy.

Sylwester w Lincoln Park Zoo

Spędź wieczór sylwestrowy w zoo, jednym z najstarszych ogrodów zoologicznych w kraju. Tysiące światełek, muzyka, bary alkoholowe, rzeźby w lodzie i zwierzęta. Bilety zaczynają się od 10 USD; Lincoln Park Zoo, 2001 N. Clark St.

NYE CHI 2020 w Lyric Opera of Chicago

Przywitaj 2020 hucznym w Lyric Opera. Impreza z lat 20. w oszałamiającym budynku z nieograniczonymi koktajlami, przekąskami, lampką szampana, DJ-ami i tancerzami na żywo. Bilety zaczynają się od 60 USD; Lyric Opera of Chicago, 20 N. Upper Wacker Drive.

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię