Marki alkoholowe, których właścicielami są celebryci

Celebryci często pracują jako ambasadorowie lub rzecznicy znanych marek na rynku, również z branży alkholowej. Wielu z nich otwiera własne biznesy w przemyśle winiarskim i spirtytusowym. Parę lat temu Bruce Wills wystąpił w reklamach wódki Sobieski. W zamian został udziałowcem firmy Belveder, spółki produkującej tą wódkę.

Od niskokalorycznych koktajli po wina specjalistyczne, a na tequili kończąc – oto niektóre znane i wymyślone przez celebrytów marki alkoholowe.

Kute Hudson – King St. Vodka, bezglutenowa wódka na bazie wody alkalicznej. Produkowana w Santa Barbara w Kalifornii.

Kyle MacLachlan – właściciel winiarni Pursued by Bear. Otwarta od 2005 roku winiarnia znajduje się w stanie Waszyngton.

Dwayne The Rock Johnson – tequila to jego styl. Powiedział, że marzył o stworzeniu ręcznie robionej wysokiej jakości tequili i że spędził lata pracując nad tą marką – Teremana Tequila.

Ryan Reynolds – w 2018 roku kupił małą firmę produkującą gin, Aviation Gin. Zanim stał się jej właścicielem pełnił rolę rzecznika prasowego tego producenta z Portland.

Dan Aykroyd – jest założycielem i współwłaścicielem Crystal Head Vodka. Trudno tej wódki nie zauważyć. Sprzedawana jest w butelkach w kształcie czaszek.

Justin Timberlake – Sauza 901, potrójnie desytlowana tequila. W 2012 roku zdobyła złoty medal w San Francisco World Spirits Competition.

Francis Ford Coppola – od 1975 roku zajmuje się produkcją win, kiedy to stał się właścicielem Inglenook Winery. Dziś produkuje znane i nagradzane wina Coppola Wines.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię