Lista firm ubezpieczeniowych które zdecydowały się zwrócić część składek za ubezpieczenie aut

W ślad za decyzją Allstate inne krajowe firmy ubezpieczeniowe postanowiły zwrócić część indywidualnych składek ubezpieczeniowych na samochody.

Allstate z siedzibą w Northbrook i czwarty co do wielkości ubezpieczyciel samochodowy w kraju ogłosił, że zwróci 15% miesięcznych składek klientów w kwietniu i maju, oddając w ten sposób ubezpieczonym ponad 600 milionów dolarów.
American Family Insurance z Madison, Wisconsin jest dziewiątą co do wielkości firmą w kraju. Oddadzą jednorazowo kwotę 50 USD za każdy pojazd w polisie ubezpieczeniowej.
Farmers Insurance i 21st Century z Woodland Hills w Kalifornii, siódma największa firma, ogłosiła, że ich klienci automatycznie otrzymają 25% obniżkę swoich kwietniowych składek.
Geico, spółka Berkshire Hathaway z siedzibą w Chevy Chase w stanie Maryland, udzieli 15% kredytu klientom ubezpieczeń samochodowych i motocyklowych, których polisy podlegają odnowieniu między 8 kwietnia a 7 października.
Liberty Mutual i Safeco, szósty największy ubezpieczyciel z siedzibą w Bostonie, odda klientom indywidualnych ubezpieczeń samochodowych 15% kosztów za dwa miesiące rocznej składki. Jak obliczyła firma zwrot będzie ich kosztował około 250 milionów USD. Zwrot będzie automatyczny i rozpocznie sie w tym miesiącu.
Nationwide, ósma co do wielkości firma ubezpieczeń samochodowych z siedzibą w Columbus, Ohio, oferuje jednorazowy zwrot składki w wysokości 50 USD za każdą osobistą polisę samochodową obowiązującą od 31 marca. Zwrot klienci otrzymają automatycznie w ciągu 30 dni.
Progressive Insurance, z siedzibą główną w Mayfield Village, Ohio, udzieli 20% kredytu za kwietniowe i majowe składki klientom indywidualnym posiadającym ubezpieczenia samochodowe. Zwroty zostaną zastosowane rozesłane automatycznie w maju i czerwcu. Progressive łącznie odda ponad miliard dolarów.
State Farm, z siedzibą w Bloomington przekaże klientom średnio 25% kwoty premium za okres od 20 marca do 31 maja. Dokładne wartości procentowe będą się różnić w zależności od stanu. Ubezpieczający zobaczą kredyty już w czerwcu, o łącznej wartości 2 miliardów dolarów.
Travellers, odda indywidualnym klientom 15% składek z miesiące kwiecień i maj.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię